GeriMagazin Metin Akpınar’a âşıktım!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Metin Akpınar’a âşıktım!

Metin Akpınar’a âşıktım!

Nilgün Belgün’den samimi itiraf! ‘Hadi Be’ adlı programın konuğu olan ünlü isim, geçmişte Metin Akpınar’a karşı platonik âşık olduğunu ve bugünkü hali olsaydı yine fark etmeyeceğini söyledi.

 

Tek kadın oyuncuyum

Erkek komedyenlerden sonra tek kişilik komedi yapan tek kadın olduğunu söyleyen Nilgün Belgün “ Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ve Ata Demirer’den sonra tek kişilik komedi yapan tek kadınım. “Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi’ oyunumla 4 yıldır kapalı gişe oynuyorum. Sahnede ki 41. yılımı 23 Ekim’de 500. oyunumla kutlayacağım. Hüzünlü, komik ve müthiş. Hayat hikayemi anlatıyorum” dedi.

Metin Akpınar’a aşıktım

Geçmişte Metin Akpınar’a karşı platonik olarak aşık olduğunu ve bugünkü hali olsaydı yine farketmeyeceğini söyleyen Nilgün Belgün “Her zaman söylüyorum Metin Akpınar’ın 41 yıl önce oyunculuğuna ve kimliğine aşıktım. O zamanlar böyle kilolu değildi ama olsaydı da benim için fark etmezdi. Benim için çok başarılıydı” dedi.

Dizilerde oynamak istemiyorum

Dizilerde artık oynamak istemediğini ve çok yorulduğunu söyleyen Nilgün Belgün “ Dizilerde oynamaktan artık çok yoruldum. Mesela 'Vatanım Sensin' dizisinde oynamam için hayranlarımdan sürekli mesajlar alıyorum. Tam benlikmiş öyle diyorlar. Ama dizilerde oynamakta beni çok yordu. Gösterim başarılı olunca tüm dizi tekliflerini elimin tersiyle ittim' dedi.

Metin Akpınar’a âşıktım


Kıskanan değil, kıskanılan kadın oldum

Kıskanç birisi olmadığını ve konumundan dolayı kıskanılan kadın olduğunu söyleyen Nilgün Belgün “ Ben asla kıskanç değilim ve kıskanç kadında olmadım. Ama olduğum konumdan neşemden dolayı hayatta ve projelerimde hep kıskanılan kadın oldum” dedi.

Kimseyi kimseden ayırmadım

İlişki konusunda kadınların kendisini kıskanmadığını ve kimseyi eşinden, nişanlısından ayırmadığını söyleyen Nilgün Belgün “ İlişki konusunda kadınlar beni kıskanmıyor. Yolda beni gören kadınlar eşini arıyor seninki yanımda diye. Bu kesinlikle güven meselesi. Hiç kimsenin eşini nişanlısını sevgilisini ayırmadım' dedi.

Ayakkabılara zaafım var

Ayakkabılara karşı zaafı olduğunu ve ayakkabılarını başkalarına veremediğini söyleyen Nilgün Belgün “ En çok zaafım ayakkabıdır. Peynir almaya gidip ayakkabı alıyorum. Evde çok ayakkabım var ve kızlarıma veriyorum. Başkalarına veremiyorum çünkü görmem lazım o verdiğim ayakkabıları” dedi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle