GeriMagazin Merve'nin yerine Hande ile dost oldular
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Merve'nin yerine Hande ile dost oldular

Merve'nin yerine Hande ile dost oldular

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel’in sürpriz bir projesi var. Çiftin bir filmde başrolü paylaşacağı, projenin detayları için de geçen hafta Dalkılıç’ın ofisinde sinema dünyasından isimlerle toplantı yaptıkları söyleniyor.

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç’la evli olduğu dönemde ünlü şarkıcının yakın dostu Berkay ve onun eşi Özlem Katipoğlu çiftiyle sıkı dost olmuştu.

Çiftler birbirlerini sosyal medyadan da takip ediyordu. Boluğur’un Dalkılıç’la boşanmasının ardından Berkay ve Özlem Katipoğlu’yla da arkadaşlığı bitti.

Mervenin yerine Hande ile dost oldularHande Erçel’le yeni bir aşka yelken açan Murat Dalkılıç da Özlem Katipoğlu-Berkay ile rutin buluşmalarına yeni sevgilisini götürmeye başladı.

Mervenin yerine Hande ile dost oldular

Şimdilerde Özlem Katipoğlu’nun en yakın arkadaşlarından biri Hande Erçel. Özlem Katipoğlu-Berkay ile Hande Erçel-Murat Dalkılıç, haftanın bir günü mutlaka yemeğe çıkıyor ya da birbirlerinin evinde buluşuyor.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ilk kez yan yanaŞarkıcı Murat Dalkılıç ve oyuncu sevgilisi Hande Erçel artık ilişkilerini gizlemiyor.Oyuncu Hande Erçel ve Murat Dalkılıç'ın aşkı magazin gündemine damga vurmuştu. Birlikte poz vermemek için bir hayli çaba gösteren ünlü çift dün ilk kez 'Magazin D ‘kameralarına yakalandı.Birlikte yemeğe çıkan ünlü çift kameralara böyle yansıdı.


 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle