GeriMagazin Türk kızı Maylin Fox sesiyle Amerika'yı sallıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Türk kızı Maylin Fox sesiyle Amerika'yı sallıyor

Türk kızı Maylin Fox sesiyle Amerika'yı sallıyor

Dünyaca ünlü sanatçı Celine Dion'un sesine olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Türk kızı Maylin Fox, henüz 13 yaşında olmasına rağmen Amerika’yı sallıyor. Detaylar haberimizde…

Maylin Uyanık Fox henüz 13 yaşında ama Amerika'nın müzik dünyasının yeni yıldızı olmaya aday... Ses tonunun dünyaca ünlü sanatçı Celine Dion'a olan benzerliği ile dikkat çeken Maylin Fox yeni çıkardığı single şarkısı olan 'How we do it' ile bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor.

Çocuk yaşta aldığı oyunculuk ve ses dersleri ile sanat kariyerinde önemli adımlarla ilerleyen Maylin Fox bundan önceki yıllarda da bir çok televizyon ve reklam projesinde kamera karşısına geçti. Son çıkardığı single şarkısının video çekimlerinde 150 dansçı ile kamera karşısına çıkan Maylin, Amerika'daki ünlü müzik otoritelerinden tam not aldı.

Türk kızı Maylin Fox sesiyle Amerikayı sallıyor

Maylin Fox, 'En büyük hayalim Amerika'da sanatım ile önemli yerlere gelip, Türk kimliğim ile burada sesimizi duyurmak." dedi. Bu yaz ailesi ile birlikte tatil için Türkiye'ye gelecek olan Maylin şimdiden Türkiye'deki akranları ile bir araya gelmenin ve şarkılarını onlarla birlikte paylaşmanın heyecanını yaşıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle