GeriMagazin Kuyumu kazanlar çok oldu!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kuyumu kazanlar çok oldu!

Kuyumu kazanlar çok oldu!

Ensesinde ejderha dövmesi bulunan güzel sunucu Burcu Esmersoy, düşmanlarına ayar verdi: Arkamda gözüm var, beni vurmayın.

Burcu Esmersoy’dan samimi itiraf! Önceki akşam ‘Stalk’ adlı mekânın açılışında ortaya çıkan Esmersoy, vücudunda bulunan dövmelerinin anlamlarını açıklarken kuyusunu kazmak isteyenlerin olduğunu ima etti. Bugünlerde Berk Suyabatmaz ile mutlu bir birlikteliği olan mankenin eski aşkının adının yazılı olduğu dövmeyi Japon balığı dövmesiyle kapattırdığı söylenmişti. Sunucu orada Farsça ‘Dünya’ yazdığını söylerken ensesindeki ejderha resminin manasından bahsetti.

Kuyumu kazanlar çok oldu


SÖZLER ASLIŞAH’A MI?

‘Arkamda da gözüm var, beni vurmayın’ anlamını taşıdığını söyleyen manken, bu isimlerin kim olduğu sorulması üzerine “Kuyumuzu kazmaya çalışanlar oldu ama biz de önlemimizi aldık” diye yanıtladı. Esmersoy’un bu sözleri yakın zamanda aralarında soğuk rüzgârlar esen Aslışah Alkoçlar için sarf ettiği söylendi.

Kuyumu kazanlar çok oldu

EJDERHA DÖVMESİ

Geçmişte aynı yerde kurukafa dövmesi olan Esmersoy, onu kapatmak için ejderha dövmesi yaptırmıştı. O dönem ‘Genç kızlık ruhu’ açıklaması yapan Esmersoy, günler sonrası dövmesinin manasını açıkladı. Sunucu, ‘Arkamda gözüm var, beni vurmayın’ diyerek kimleri kastettiği merak konusu oldu.

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR


Yorumları Göster
Yorumları Gizle