GeriMagazin Kız kardeşi Mariah Carey'e yalvardı: Lütfen beni terk etme
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kız kardeşi Mariah Carey'e yalvardı: Lütfen beni terk etme

Kız kardeşi Mariah Carey'e yalvardı: Lütfen beni terk etme

Milyon dolarlık bir servete sahip olan ünlü şarkıcı Mariah Carey'nin, finansal güçlükler içinde tedavi görmeye çalışan ablasını yüz üstü bıraktığı iddia edildi.

Şu sıralar New York'ta bir bakımevinde tedavi gören 54 yaşındaki Alison Carey'nin ünlü kardeşine seslendiği bir video İngiliz basınında yer aldı.

Bu videoda HIV virüsü taşıdığı yıllardır bilinen Alison Carey, ünlü kardeşine hasta yatağından "Seni seviyorum, yardımına ihtiyacım var. Lütfen beni terk etme" diye sesleniyor.

Kız kardeşi Mariah Careye yalvardı: Lütfen beni terk etme

Geçen yıl Nisan ayında sokakta darp edilmiş olarak bulunan Alison Carey, beyninden ciddi hasar gördü. Defalarca ameliyat olan Alison Carey, hala tam olarak iyileşebilmiş değil. Zaman zaman bilinç kaybı gibi sorunlar yaşayıp nöbet geçiren Carey'nin tedavisini sürdürebilmesi için maddi desteğe ihtiyacı var.

Ancak Carey'nin ağabeyi Morgan'ın iddiasına göre ünlü kardeşleri kendilerine ilgisiz davranıyor.

Mariah Carey'nin sözcüsü ise ünlü şarkıcının ailesine yardım etmediği haberlerini yalanladı. Sözcü, Carey'in uzun yıllardır kardeşine yardım ettiğini onu ve çocuklarını desteklemek için yüzbinlerce dolar harcadığını söyledi.

Kız kardeşi Mariah Careye yalvardı: Lütfen beni terk etme

Sözcü "Aslıa Mariah bütün ailesini yıllardır maddi olarak destekliyor" diye konuştu.

Carey'nin ağabeyi Morgan daha önce de ünlü şarkıcıyı ailesine karşı duyarsız kalmakla suçladı. Morgan Carey "Ablam muhtemelen köpeklerinin bakımı için çok daha fazla para harcıyor. Ama Alison ile ilgilenmiyor.

Bir keresinde karım düşük yaptığında bunu Mariah'ya haber verdim ama hiç ilgilenmedi bile" diye konuşmuştu.

Kız kardeşi Mariah Careye yalvardı: Lütfen beni terk etme

45 yaşındaki Mariah Carey 'nin 510 miyon dolar servete sahip olduğu ileri sürülüyor.

Avustralyalı işadamı James Packer ile nişanlanan Carey gösterişli yaşam tarzıyla da biliniyor. ülkesinin en zengin dördüncü adamı olan Packer Carey'e 7 milyon dolan değerinde bir nişan yüzüğü hediye etmişti.

Çiftin önümüzdeki yaz evlenmesi planlanıyor.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle