GeriMagazin Şaşırtan sözler: Kaan'la 16 yaşında birlikte oldum - Kıvılcım Ural kimdir?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şaşırtan sözler: Kaan'la 16 yaşında birlikte oldum - Kıvılcım Ural kimdir?

Şaşırtan sözler: Kaan'la 16 yaşında birlikte oldum - Kıvılcım Ural kimdir?

Kaan Tangöze ile birlikte olan Kıvılcım Ural, sessizliğini bozdu. Duymayan Kalmasın programına konuk olan Kıvılcım Ural'ın '6 yıllık ilişkimiz hiç olmadı. Ben 15 yaşında Kaan'ı tanıdım, 16 yaşında onunla birlikte oldum.' sözleri çok konuşuldu. Peki Kıvılcım Ural kimdir, kaç yaşında?

Seçkin Piriler - Kaan Tangöze'nin boşanma nedeni olarak gösterilen Kıvılcım Ural, hakkındaki iddialara canlı yayında yanıt verdi. Kaan Tangöze'den ayrıldığı iddia edilen Kıvılcım Ural'ın yaşı, eğitimi ve kariyeri gibi konular yeniden gündeme geldi. Peki Kıvılcım Ural kimdir? Kaan Tangöze'den ayrıldı mı?

Kıvılcım Ural ile Kaan Tangöze'nin ayrılığı iddialarına açıklama geldi. Söylentilere yanıt veren Kıvılcım Ural, "Ayrılmadık, bizim ilişkimiz böyle şeylerden yıkılmaz. Sevgilim 2 gündür Dedeman otelde kalıyor. bizim birlikteliğimiz böyle şeylerden yıkılmaz. O çocukları annelerinden çok ben düşünüyorum, neler yaşadıklarını biliyorum. 2 yıldır onlar zarara görmesin diye neler yaşadığımı da ben biliyorum. Herkes taktığı maskeyi çıkarsın...Kaan ile birlikteliğimiz devam ediyor." dedi. 

KIVILCIM URAL KİMDİR?

Kaan Tangöze ile yaşadığı ilişkiyle tanınan Kıvılcım Ural, 1990 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lise ve Üniversite eğitimini İzmir'de tamamladı. 60’lı yıllara damgasını vuran Mavi Işıklar grubunun eski gitarist Fikret Ural'ın kızı olan Kıvılcım Ural, babasının izinden giderek müzikle ilgilenmektedir. Önce Güzel Sanatlar Lisesi'nde eğitim alan Kıvılcım Ural ardından 9 Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık bölümünde tamamladı.

Müzisyen ailede doğan Kıvılcım Ural çocukluğundan beri müziğe düşkün olmuştur. İlk zamanlarda bestelerini arkadaşları ve yakın çevresiyle paylaşan Kıvılcım Ural müziğin yanı sıra kısa film, dizi, reklam ve müzik kliplerinde ekran yüzü olarak yer almıştır. Kıvılcım Ural son olarak "Rüya raporları" isimli müzik albümünü çıkarmıştır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle