GeriMagazin Kim Kardashian huyundan vazgeçmedi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kim Kardashian huyundan vazgeçmedi

Kim Kardashian huyundan vazgeçmedi
refid:30076427-spot ilişkili resim dosyası

Attığı her adım ile olay yaratan Kim Kardashian bu kez de giydiği hamile kıyafetiyle konuşuldu.

İkinci bebeğini bekleyen 34 yaşındaki Kardashian, belki de hiçbir hamile kadının giymeye cesaret edemeyeceği bir kıyafetle bir davete katıldı. Kardashian, web sitesinde "Kızım North'a hamileyken giydiğim kıyafetler yüzünden insanlara rezil olmuştum" dediği günün akşamında tercih ettiği elbiseyle şaşkınlık yarattı.

Kim Kardashian huyundan vazgeçmedi

Kim Kardashian, New York'taki davete siyah bir elbise giyerek gitti. Ancak dar, siyah elbisenin boğazından göbeğinin altına kadar uzanan bağcıklı kısmı TV yıldızının giderek ilerleyen hamileliğini ve bunun bedeninde yaptğı fiziksel değişiklikleri de gözler önüne seriyordu. Kardashian internet sitesinde yayınlanan açıklamasında şu anda ilk hamileliğine kıyasla kendine güveninin daha yüksek olduğunu belirtti.

Kardashian "Neye benzediğimi, nasıl göründüğümü biliyorum. Kendime güveniyorum ve büyüyen karnımı saklamaya çalışmıyorum. Tam tersine bunu vurgulamaya çalışıyorum" dedi.

Kim Kardashian huyundan vazgeçmedi

Kim Kardashian kızı North'a hamileyken giydiği bu elbiseyle özellikle de sosyal medyada uzun süre şakalara konu olmuştu.

Kim Kardashian huyundan vazgeçmedi

O gece giydiği elbise bazıları tarafından döşemelik koltuk kumaşına bazıları tarafından da Robin Williams'ın Müthiş Dadı Müthiş Baba (Mrs. Doubtfire) filminde giydiği bu çiçekli elbiseye benzetilmişti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle