GeriMagazin Katy Perry dekoltesiyle rol çaldı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Katy Perry dekoltesiyle rol çaldı

Katy Perry dekoltesiyle rol çaldı
refid:29929453-spot ilişkili resim dosyası

Ünlü şarkıcı Katy Perry, arkadaşlarına destek olmak için gittiği oyun galasında, giydiği elbisenin derin dekoltesiyle herkesten rol çaldı.

30 yaşındaki Perry, Broadway'de sahnelenen Finding Neverland adlı müzikalin gala gecesine katıldı. Perry, sahne arkasında; oyunda rol alan Matthew Morrison, Laura Michelle Kelly ve Carolee Carmello ile birlikte gazetecilere poz verdi. Müzikalde rol almamasına rağmen Perry, neredeyse kadrodaki oyuncular kadar ilgi çekti.

Katy Perry dekoltesiyle rol çaldı

Finding Neverland'de ana karakter James Matthew Barrie'yi Glee dizisiyle adını duyuran Matthew Morrison canlandırıyor. Finding Neverland, İskoç yazar Berrie'nin, hayatının önemli bir dönemine odaklanıyor. Diane Paulus'un sahneye koyduğu müzikal Barrie'nin ölümsüz eseri Peter Pan'i yazdığı dönemi sahneye taşıyor.

Katy Perry dekoltesiyle rol çaldı

Aynı öykü 2004 yılında yönetmen Marc Foster tarafından beyazperdeye uyarlandı. Filmin başrollerinde Kate Winslet ile Johnny Depp vardı.

Katy Perry dekoltesiyle rol çaldı

BÜYÜMEYİ REDDEDEN ÇOCUK

Büyümeyi reddeden "ebedi çocuk" Peter Pan'i yaratan J.M. Barrie, belki de doğduğu an bu kitabı kaleme almaya yazgılıydı.

Barrie, daha 6 yaşındayken annesi onu yıllar önce ölen ağabeyinin yerine koydu. Ağabeyi öldüğünde henüz 13 yaşındaydı ve Berrie de annesinin bu yaklaşımı nedeniyle ruhen hiç büyüyemedi. Bir süre Londra'da gazetecilik yapan Berrie, birçok roman yazdı. Bunların arasında annesinin hayatından esinlendiği Margaret Ogilvy, Tommy ve Grizel, Küçük Beyaz Kuş da var.

Katy Perry dekoltesiyle rol çaldı

Ama Berrie'nin yazdığı hiçbir roman, yarattığı hiçbir kahraman Peter Pan kadar ünlü olmadı. Berrie'nin; kuşlarla periler arasında kalabilmek için büyümek istemeyen bu kahramanı defalarca tiyatro ve sinemada da birçok esere esin kaynağı oldu.

Kitabın asıl adı Peter Pan ve Wendy'di. Ama zaman içinde, dünyanın birçok diline çevrilen kitap Peter Pan adıyla yayınlanmaya başlandı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle