GeriMagazin Kardeş desteği
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kardeş desteği

Kardeş desteği

“Masal Şatosu: Sihirli Davet” filminin galası önceki akşam yapıldı. Aleyna Tilki ve Mert Fırat, filmde rol alan kardeşlerine destek olmak için galaya katılıp basına onlarla birlikte poz verdi.

YARIN VİZYONDA

Başrollerini Berk Coşkun ve Ecrin Su Çoban’ın paylaştığı “Masal Şatosu: Sihirli Davet”, yarın vizyona giriyor. Filmin galası önceki akşam Trump Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Oyuncu kadrosu çocuk ve gençlerden kurulu filme destek için birçok ünlü isim de galaya katıldı.

Kardeş desteği

İLK FİLM, İLK HEYECAN

Filmde rol alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Ayça Tilki’ye en büyük destek ablası Aleyna Tilki’den geldi. Ünlü şarkıcı, kardeşini gece boyunca bir an olsun yalnız bırakmadı. Filmin bir diğer oyuncusu Nila Fırat da objektiflere abisi Mert Fırat’la poz verdi. 

Kardeş desteği

Ayça Tilki - Aleyna Tilki
Kardeş desteği

Mert Fırat - Nila Fırat
Kardeş desteği

 

Kardeş desteği

Bebekli ailelerin hayatını kolaylaştıran teknolojileri inceliyoruzSelim Öztürk ile Teknoloji Kutusu’nda bu hafta “Bebekli Ailelerin Hayatını Kolaylaştıran Uygulamaları” inceliyoruz. Blog yazarı Cesur Doruk ile Prima’nın yeni çıkardığı ve ebeveynlere bebek bakımının her noktasında rehber niteliğinde olan Prima Kulübü uygulamasını test ettik. Siz de uygulamayı bu linkten indirebilirsiniz. https://app.adjust.com/f5e6jo7
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle