GeriMagazin Uğur Yücel: Kadınlar bana daha çok gülüyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Uğur Yücel: Kadınlar bana daha çok gülüyor

Uğur Yücel: Kadınlar bana daha çok gülüyor

Seneler önce sahnelediği tek kişilik gösterisi “Azınlıkta Kaldık”la yeniden sahnelere dönen Uğur Yücel, önceki akşam İstanbul TİM Show Center’da seyirci karşısına çıktı.

Gösteri boyunca izleyiciyle de sohbet eden usta sanatçı, salondaki kadın seyircinin çokluğunu fark edince “Bana genelde erkekler gülmüyor nedense kadınlar daha çok gülüyor” diyerek kadın seyircilerine teşekkür etti.

Uğur Yücel: Kadınlar bana daha çok gülüyor

 
   

Konut sigortaları evimizi, ailemizi ve geleceğimizi nasıl güvence altına alıyor? Kendimizi ve ailemizi en güvende hissettiğimiz evlerimiz aynı zamanda sel, yangın, hırsızlık, deprem gibi birçok temek risk ile karşı karşıya...Biz de konut sigortaları ile hem evimizi hem de ailemizi korumak ve güvence altına almak istiyoruz. Ancak konut sigortaları söz konusuolduğunda herkesin aklına onlarca soru geliyor. Konut sigortalarının hiç bilinmeyen kapsam ve paketlerini, DASK ile arasındaki farkları ve merak edilen tüm detayları Güneş Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Ersin Özoğuz ile konuştuk. (Sponsorlu içerik)Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle