GeriMagazin Kaan Tangöze sevgilisiyle el ele görüntülendi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaan Tangöze sevgilisiyle el ele görüntülendi

Kaan Tangöze sevgilisiyle el ele görüntülendi

Uğruna 6 yıllık evliliğini bitirerek Seçkin Piriler’den boşanan Kaan Tangöze, özgürlük kutlaması yapıyor. Kaan Tangöze sevgilisi Kıvılcım Ural ile Sarıyer’de el ele görüntülendi. Detaylar haberimizde...

12 gün önce 6 yıllık evliliğini bitiren Kaan Tangöze, önceki gece uğruna Seçkin Piriler'i terk ettiği Kıvılcım Ural'laydı. Özgürlük kutlaması yapan rockçının yanağında aşkının öpücük izi vardı.

İki çocuğunun annesi Seçkin Piriler'le evliliğini 11 Mart'ta sonlandıran Kaan Tangöze'nin özgürlük kutlaması devam ediyor! Duman Grubu'nun solisti, önceki akşam uğruna 6 yıllık eşinden boşandığı Kıvılcım Ural'la Sarıyer'de görüntülendi. Evli olduğu dönemde Ural'la yakalanınca gazetecilerden kaçan Kaan Tangöze, bu kez rahattı.

Sorulara Yanıt Yok!

Kıvılcım Ural da sevgilisi gibi objektifler karşısında istifini bozmadı. Araçlarını bıraktıkları otoparktan birlikte çıkan ikili, sorular karşısında ise yorum yapmadı. Israrlı sorular karşısında öfkelenen Kıvılcım Ural, gazetecilere tepki gösterip "Yalan yanlış haberler yapıyorsunuz, artık bizi rahat bırakın" dedi. Sevgilisinin aksine sakin olan Kaan Tangöze'nin yanağındaki ruj izi ise dikkat çekti.

Seçkin Piriler: O kadın çocuklarını görmeyecek!

Ünlü müzisyenin bu hali, "Sevgilisinden özgürlük öpücüğünü almış" dedirtti. Bu arada eşinin ihanetiyle zor günler geçiren ve boşanırken Kaan Tangöze'den tazminat talep etmeyen Seçkin Piriler'in Tangöze'ye tek bir şart koyduğu ortaya çıktı. Piriler, hafta sonlarını 2 oğluyla geçirecek olan eski eşine "Çocuklarım Kıvılcım Ural'la asla yan yana gelmeyecek, o kadının yüzünü dahi görmeyecekler" uyarısı yaptı.

Kaan Tangöze kimdir

Kaan Tangöze Kimdir?

Kaan Tangöze, 5 Eylül 1973 İstanbul doğumlu Türk müzisyendir. Şişli Terakki Lisesi, Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü'nü bitirmiştir. ABD'de Seattle Üniversitesi'nde ekonomi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Alternatif rock müziği yapan Duman grubunun solisti ve gitaristi. Solaktır. Tam adı Rıza Kaan Tangöze'dir.

ABD'de eğitimini sürdürürken Yakup Trana ile beraber müzik çalışmalarına da devam etti. Seattle'da yazdığı 'LaLaLa' isimli bir parçası ABD'de yayınlanan iki toplama albümde yer aldı. 1999 yılında, Batuhan Mutlugil ve Ari Barokas'la Duman'ı kurmuştur. Duman kurulmadan önce Ari Barokas ile birlikte Mad Madame isimli grunge/cover yapan bir grupları vardı.Ocak 2006'da, Duman grubundan Batuhan Mutlugil ve Yakup Trana'yla beraber, Karanlıkta ve Tam Olsun adlı iki parçanın yer aldığı Karanlıkta isimli bir solo çalışma yaptı. Yeşim Salkım'ın Beyhude isimli parçasında vokal yaptı. Vokalistliğini yaptığı Duman grubunun şimdiye kadar 6 stüdyo albümü, 2 konser albümü ve 1 konser DVD'si vardır.

20 Ekim 2002 tarihinde Türkiye güzeli sevgilisi Ahu Paşakay evinde intihar etmiştir.

24 Mart 2010 tarihinde 5 senedir birlikte olduğu manken Seçkin Piriler ile evlenmiştir. Kaan Tangöze' nin evlendiği eşi Seçkin Piriler'den Hakan ve Volkan adında iki oğlu olmuştur. 11 Mart 2016 tarihinde Seçkin Piriler'le anlaşmalı olarak boşanmıştır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle