GeriMagazin Ünlü modacı Ivana Sert evlendi mi?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünlü modacı Ivana Sert evlendi mi?

Ünlü modacı Ivana Sert evlendi mi?

Güzelliği ile olduğu kadar duruşu ve kişiliği ile de herkesi kendine hayran bırakan moda ikonu Ivana Sert hakkında şok iddia ortaya atıldı. İddialara göre ünlü modacının yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Can Çelebi ile gizlice yurtdışında evlendiği öğrenildi. Detaylar haberimizde...

Ivana Sert ile yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı Can Çelebi’nin yurt dışında gizlice nikah masasına oturdukları iddia edildi.

Ivana Sert, söylentiler üzerine evlenmediklerini açıkladı. "İmzayı ne zaman atacaksınız?" sorularından çok sıkıldığını da sözlerine ekleyen Ivana Sert, "Oğlum Ateş 10 yaşında. Ne zaman ikinci bebek istersem o zaman evlenirim" dedi. Sert, oğlu Ateş'in babası Yurdal Sert ile Eylül 2013'te boşanmıştı.

Ünlü modacı Ivana Sert evlendi mi

Ivana Sert kimdir?

İvana Sert, 1981 Belgrad Sırbistan doğumludur. Boyu 1,67 olmakla birlikte 55 kilodur. Eski manken, stilist ve moda tasarımcısıdır. Yurdal Sert ile evliydi, boşanma davası aldatan eş olan yurdal sert tarafından açılmıştır.

16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almış olmasına rağmen mankenlik yapmakta karar almış ve mankenliğe başlamıştır.

Sıbistanda 'Belgrad Güzeli' seçildikten sonra, Miss Yugoslavya'ya katılır ve ardından Türkiye'de düzenlenen Miss Globe'a davet edilir.

Türkiye'ye geldiğinde bir sürü talihsizlik yaşamış, Bütün valizleri Sırbistan'da kalmış, final günü de kafasını duvara çarpmış ve üç dikiş atılmış, dikişleri alan doktorun da tacizine uğramıştır.

Bütün bu olaylardan sonra ve avrupa da Türkiye bakış açısı da eklenince "Aslında Türkiye'den o zamanlar çok korkuyordum çünkü dünya Türkiye'ye çok başka bir gözle bakıyor. Ama şimdi aşığım buraya; burası ilk ülkem, Sırbistan ikinci sırada.." diyebilmektedir.

İş adamı Yurdal Sert ile evliliğinden 1 oğlu vardır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle