GeriMagazin İrem Derici, eski eşini sosyal medya hesaplarından sildi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İrem Derici, eski eşini sosyal medya hesaplarından sildi

İrem Derici, eski eşini sosyal medya hesaplarından sildi

Geçtiğimiz günlerde ikinci bir şans verdiği eşi Rıza Esendemir’den tek celsede boşanan ünlü şarkıcı İrem Derici, eski eşini sosyal medyadan da sildi. Boşanma sonrası sosyal medyada eski eşinin soyadını kullanmaya devam eden Derici ‘Esendemir’ soyadını artık kullanmıyor. Detaylar haberimizde…

Boşanma sonrası sosyal medya hesaplarından güzel paylaşımlarda bulunan ikiliden İrem Derici, eski eşinin soyadını kullanmaya devam etmişti.

İkilinin bu tutumları takipçilerini bir hayli şaşırtmıştı. Hatta Esendemir, boşandıkları gün İrem Derici'nin doğum gününü kutlayan bir mesaj yayınlamıştı.

Ancak İrem Derici, önceki gün 'Esendemir' ismini her taraftan sildi. Derici'nin bu hamlesine, "İrem Rıza'yı sanal alemde de sildi" yorumlarına neden oldu.

Ünlü radyocu Rıza Esendemir ve İrem Derici, 2014 yılında evlenmişti. İrem Derici, sosyal medyada kullandığı Esendemir soyadını artık kullanmıyor.

İrem Derici, eski eşini sosyal medya hesaplarından sildi

İrem Derici kimdir?

İrem Derici Kimdir? 21 Mart 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelen İrem Derici'nin 5 yaşına geldiğinde anne ve babası ayrılmıştır. 1.77 Boyundaki güzel şarkıcı çok küçük yaşlarda org çalmaya başlamıştır. Lise öğrenimini Işık Lisesi'nde bitiren İrem Derici 16 yaşında burun ameliyatı yaptırmıştır.

16 yaşını doldurduktan bir süre sonra Beyoğlu Kulüplerinde Monopop isimli grup ile birlikte şarkı söylemiştir. Lise yıllarından sonra şarkı söylemeye devam eden İrem Derici bir yandan da Üniversite eğitimini tamamlamış, mezuniyetinin ardından babasının çalıştığı reklam ajansında toplam 8 ay kadar çalışma fırsatı bulmuştur.

Reklamcılık tecrübesinden sonra O Ses Türkiye yarışmasına katılan İrem Derici, Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışma programında yarı finale kadar geldikten sonra elenmiştir. Bu yarışmada yakaladığı yarı finale kalma başarısı ona müzik kariyerinin kapılarını açmış ve tüm Türkiye'de tanınan biri olmasını sağlamıştır.

O Ses Türkiye yarışmasından elendikten sonra Melih Kibar'ın Bensiz Yapamazsın isimli bestesini okuyan ve büyük beğeni toplayan İrem Derici, 2013 yılında Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı single'ını çıkarttı.

Şarkı tüm Türkiye'de çok tutunca İrem Derici bu şarkıya bir de klip çekti. 2014 yılının başlarında Neredesin Sen isimli bir parça daha çıkaran güzel şarkıcı asıl başarısını ve çıkışını 15 Nisan 2014 tarihinde çıkarttığı Kalbimin Tek Sahibine isimli şarkıyla yakaladı. Bu şarkı sunulduğu her platformda en çok dinlenen şarkılar arasına girmiştir.

2014 yılı içerisinde yakaladığı bu üstün başarısı ona Altın Kelebek Ödülleri ve En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü kazandırmıştır.

Albümler

2012 - Bensiz Yapamazsın

2013 - Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı

2013 - İki 2014 - Neredesin Sen

2014 - Kalbimin Tek Sahibine

2014 - Üç

2015  - Dantel

Yorumları Göster
Yorumları Gizle