GeriMagazin 'Hastane masraflarını çatır çatır alacağım'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Hastane masraflarını çatır çatır alacağım'

'Hastane masraflarını çatır çatır alacağım'

Sinan Çetin, "Onun setinde ayağımı kırdım, hastane masraflarını ödemedi" diyen Cem Özer'e sitem ederek "Yoğun bakım masraflarını karşılayamayız. Kendisini oyundan attık." demişti, Özer'den yanıt gecikmedi. Usta oyuncu 2. Sayfa programına telefonla bağlandı ve "Sinan Çetin'e üzülüyorum" dedi. 

İşte Cem Özer'in açıklamaları:

*Ben çok üzülüyorum. Artık bu konuda gerçekten konuşmak dahi istemiyorum. Sinan adına çok üzülüyorum. bir dönem Türkiye'nin en sevilen, en itibarlı, müthiş yetenekli genç yönetmeniydi. Böyle bir insan kendini nasıl bu hale getirir, ben bunu anlamakta zorluk çekiyorum. Üstelik de imkanı yok değil. Yok, olmaz o zaman ben de peşine düşmem... Ben ilk defa bu sette bir yerimi yaralamıyorum. Benim vazgeçmem onu pişman etmez, o sevinir 'oh ne güzel ben kazandım' diye... Hastane masraflarını çatır çatır alacağım. İyi yüreklilik, temiz kalplilik bu ülkede salaklıkla eş değer tutuluyor. Bir cezası olması lazım. Herkesle dalga geçiyor adam... Hukukla dalga geçiyor, yasa ile dalga geçiyor... Benimle dalga geçiyor, seyredenlerle dalga geçiyor...

*Alacağım parayla ilgili kafamda şu anda bir şey yok. Bakacağım. Hiç bir zaman para düşkünü bir adam olmadım. Yaptığım şeyleri de ses seda çıkararak yapmadım. Benim yaptığım yardımları, bağışları çok az ünlü yapmıştır.

*Ben Sinan'a para kazandırmaya çalıştım. 'Gel şu işi halledelim, filme devam edelim...' diye. O daha pahalı yoldan bu işi çözmeye çalışıyor. Benim sahnelerim çöpe gidecek. Kendi bilir... Zaten Sinan Çetin çekip çekip, rulo yapıp rafa koyuyor. En son hangi filmi çıktı ki vizyona?

*40 bin TL Sinan Çetin'i fakirleştirecek olsa ben zaten derdine düşmem.

Bir açıklama da Sinan Çetin'den

 

 

 

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle