GeriMagazin Seren Serengil Hander Yener'in skandal paylaşımına canlı yayında cevap verdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  10
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seren Serengil Hander Yener'in skandal paylaşımına canlı yayında cevap verdi

Seren Serengil Hander Yener'in skandal paylaşımına canlı yayında cevap verdi

Hande Yener - Seren Serengil arasında 'telif metre' tartışması sosyal medya üzerinden bambaşka bir boyuta dönüştü. Hande Yener, kendisinin en çok dinlenen şarkıcı olduğuna inanmayıp eleştiri yapan Seren Serengil'e üstsüz fotoğrafla gönderme yaptı. Seren Serengil ise Hander Yener'in skandal paylaşımına canlı yayında cevap verdi.

Hande Yener - Seren Serengil arasındaki atışma bir anda üstsüz fotoğraf krizine dönüştü. Seren Serengil'in sunduğu programdaki yorumlara sinirlenen Hande Yener, Instagram hikayeler bölümünde skandal bir paylaşımla cevap verdi. Hande Yener Instagram profilinde Seren Serengil'in üstsüz bir fotoğrafını yayınlayarak "Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor" notunu ekledi. Bu paylaşım bir süre sonra sonra sayfadan kaldırıldı ve Yener bu kez şu notu paylaştı: Ben silmedim Instagram müstehcen bulmuş...

Paylaşımı yargıya taşıyacağı öğrenilen Seren Serengil, sunuculuğunu üstlendiği Duymayan Kalmasın'da o paylaşıma şu sözlerle yanıt verdi; "Bir cevap gelseydi ağır bilse olsaydı başımın üstüne yeri vardı.  Bunu koyarak bir kadının bir kadına yapabileceği en kötü şiddeti yaptı." 

TARTIŞMA NASIL BAŞLADI?

Hande Yener ile Seren Serengil arasında sosyal medya üzerinden yaşanan gerilim, akabindeki tartışmayı alevlendirdi. Tartışmanın başladığı hesaplar üzerinden birbirlerine sert imalarda bulunan Hande Yener ve Seren Serengil arasındaki atışma sürerken, gerilimin Serengil'in sunduğu magazin programında, Telifmetre araştırmasında Hande Yener'in ilk sırada çıkmasına inanmaması ve 'bunu araştıracağım' demesi ile ortaya çıktığı öğrenildiSeren Serengil Hander Yenerin skandal paylaşımına canlı yayında cevap verdiSERENGİL'DEN 'UYUŞTURUCU' İDDİALI CEVAP
Yener'in paylaşımlarına bu kez Serengil hayli sert ithamlarla cevap verdi. İnstagram sayfasından bir video paylaşan Serengil, "Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil" dedi.

Serengil videosunda şunları söyledi: "Berna beni evden çıkarmadığı için çıkamadım arkadaşlar. Siz canınızı sıkmayın gerçekten. Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil.Ben 15 yıl önce annemin evinin iskelesinde bikini izi çıkmasın diye kafamda mandalla güneşlenirken, uzaktan çekilen fotoğrafı insanlar bulup yayınladıkları zaman ne kendi hayatlarının iğrençliklerini kapatabiliyorlar ne de başarısızlıklarını kapatabiliyorlar. Umursamayın. Avukatıma yönlendirdim. O gereğini yapacak. Siz üzülmeyin. Öpüyorum sizi."

ATIŞMA SÜRÜYOR
Serengil bu videonun ardından da, Yener'in bir klibiden bir fotoğraf paylaşarak, "Bu kafalar hangi kafalar Hande" notunu ekledi.

Seren Serengil Hander Yenerin skandal paylaşımına canlı yayında cevap verdiHande Yener ise Serengil'in eski bir röportajında yer alan '15 yaşında uyuşturucu operasyonunda tutuklandık' açıklamasını paylaştı. 

Seren Serengil Hander Yenerin skandal paylaşımına canlı yayında cevap verdi

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle