GeriMagazin Halil Sezai '15 günde biten evliliğiyle ilgili' ilk kez konuştu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  22
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Halil Sezai '15 günde biten evliliğiyle ilgili' ilk kez konuştu

Halil Sezai '15 günde biten evliliğiyle ilgili' ilk kez konuştu
refid:30115966-spot ilişkili resim dosyası

Halil Sezai’nin 23 Ağustos’ta evlenip 15 gün sonra da boşandığı haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcı, boşanma haberinin medyaya yansıması üzerine, “Benim evliliğim gönlümde bitti, boşanma dilekçemi de mahkemeye sundum” dedi.

SÜRPRİZ şekilde evlenen Halil Sezai’nin 15 gün sonra boşandığı iddiası ortalığı karıştırdı. “İsyan” şarkısıyla yıldızı parlayan Sezai, bir süredir ilişki yaşadığı bir enerji şirketinde yönetici asistanı olan Zehra Kaya ile geçen ay Bodrum’da evlenme kararı aldı. Nikâh, 23 Ağustos’ta Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde kıyıldı. Sürpriz nikâh haberi dün ortaya çıktı.

Halil Sezai 15 günde biten evliliğiyle ilgili ilk kez konuştu


Aramızda özel bir ilişki kalmadı

Nikâhın kendisinden ve çiftin tüm yakınlarından gizli olarak bir günde karar verilip yapıldığını söyleyen Sezai’nin yapımcısı Ahmet Çelenk’in bu evliliğin sadece 15 gün sürdüğünü, çiftin anlaşmalı olarak boşandığını açıklaması magazin gündeminin ilk sırasına yerleşti.

Halil Sezai 15 günde biten evliliğiyle ilgili ilk kez konuştu

Konuyla ilgili konuşan Halil Sezai ise, “Zehra ile anlaşarak avukatım aracılığıyla mahkemeye dilekçemi verdim. Aramızda özel bir ilişki kalmadı. Kimsenin zarar görmesini istemem. Evliliğimiz gönlümde bitti, dilekçem de mahkemede. Ben Zehra ve ailesinin zarar görmesini istemem. Bu konu hakkında daha fazla konuşmayacağım” dedi.

Halil Sezai 15 günde biten evliliğiyle ilgili ilk kez konuştuBU ÜNLÜLERİN EVLİLİKLER ÇOK KISA SÜRDÜ


Yorumları Göster
Yorumları Gizle