GeriMagazin 'Güneş'in Kızları' nın yayın tarihi belli oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Güneş'in Kızları' nın yayın tarihi belli oldu

'Güneş'in Kızları' nın yayın tarihi belli oldu
refid:29269554 ilişkili resim dosyası

Kanal D'nin yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı oyuncu kadrosunda ise; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay,Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu,Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın yer aldığı, tanıtımları ilgi ile izlenen ve merakla beklenen yeni dizisi 'Güneşin Kızları'nın yayın tarihi belli oldu.

Güneş, kızları ve Mertoğlu ailesinin değişen hayatlarını konu alan dizi,18 Haziran Perşembe akşamı birinci bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.Çekimleri İzmir’de başlayan ve İstanbul’da devam eden dizi, tecrübeli oyuncuların yanı sıra ekranlara yeni merhaba diyen oyuncuları da bünyesinde barındırıyor.

Güneşin Kızları nın yayın tarihi belli oldu

Gerek internet gerekse sosyal medyada daha şimdiden merak uyandıran dizi 'Güneşin Kızları”nın genel hikayesi şöyle;

Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında, 3 kız çocuğunu büyüttükten ve aşktan tamamen umudunu kestikten sonra bulur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul ettiğinde Güneş ve birbirinden bela kızları, Mertoğlu ailesinin yaşantısının ortasına bomba gibi düşer. Yeni hayatlarından hepsinin dilekleri ve beklentileri farklıdır ancak; Mertoğlu Ailesinin hayatı göründüğü kadar kusursuz değildir. Güneş ve kızlarının gelişiyle geçmişin sırları bir bir ortaya dökülmeye başlayacaktır.

Güneşin Kızları nın yayın tarihi belli oldu

Yorumları Göster
Yorumları Gizle