GeriMagazin Gülsüm Anne'nin hikayesi film oluyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gülsüm Anne'nin hikayesi film oluyor!

Gülsüm Anne'nin hikayesi film oluyor!

Ayla ve Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu, geçirdiği trafik kazası sonrası yatalak olan Rus gencini evlat edinen Gülsüm Kabadayı'nın (Gülsüm Anne) hikayesini beyazperdeye taşıyacağını açıkladı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına telefonla bağlanan Mustafa Uslu, 'Gülsüm Anne'nin hikayesinin yayın haklarını satın aldığını duyurdu. Filmin oyuncu kadrosu hakkında da bilgi veren Uslu, Gülsüm Kabadayı'yı da Binnur Kaya'nın oynayacağını söyledi.

Filmin kadrosunda, Taner Ölmez, Genço Özak ve Ahmet Rıfat Sunday gibi ünlü isimlerde yer alacak. Filmin adı da 'Bir Umut' olacak.

Gülsüm Annenin hikayesi film oluyor

HİÇ TANIMADIĞI GENCİ EVLAT EDİNDİ

Antalya'da, trafik kazası nedeniyle getirildiği hastanede tedavi gören kimsesiz felçli genci evine götürerek 10 yıldır fedakarca bakımını üstlenen Gülsüm Kabadayı bütün dünyanın takdirini toplamıştı.

Fiziksel benzerliği ve Rusça sözcüklere tepki vermesinden dolayı Rus olduğu anlaşılan gencin üzerine titreyen Gülsüm Anne, "evladım" dediği gence Umut ismini vermişti. 

Kabadayı, Umut adını verdiği gence yaklaşık 10 yıl boyunca baktı.

Fedakarlığıyla dünyanın tanıdığı bir isim haline gelen Gülsüm Kabadayı, birçok kez "yılın annesi" ödülünü aldı, Rusya'da kahraman ilan edildi. Gülsüm Anne'nin 'Umut' ismini verdiği genç geçen yıl vefat etti.

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle