GeriMagazin Furkan Palalı'nın bilinmeyenleri
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Furkan Palalı'nın bilinmeyenleri

Furkan Palalı'nın bilinmeyenleri

Emre Saygı’nın sosyal medya platformu Younow’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, geçtiğimiz günlerde vizyona giren ‘Somuncu Baba’ sinema filminin başrol oyuncusu Furkan Palalı oldu. Younow takipçilerinin ve Emre Saygı’nın sorularını yanıtlayan Furkan Palalı, samimi açıklamalarda bulundu.

Maço bir adamım

Sevdiği insanı fazlasıyla sahiplendiğini ifade eden Furkan Palalı ‘Sevdiğim insanı sahiplenirim. Sonuçta Anadolu’da yetişen bir adamım ve Anadolu kültüründe sevdiğin insanı sahiplenirsin. Sevdiğin kadın sadece kız arkadaşın değil, dert ortağın, sırdaşın ve arkadaşın olur. Buna maçoluk denebilir. Maçonun bilinenin aksine çok güzel bir anlamı var. Sevdiği kadın için ölümü bile göze alan adamdır. Akıllara gelen, ona buna herşeye karışır anlamında değil. Sahiplenmek çok güzel bir şeydir. Maço bir adamım’ dedi.

Güzel yemek yapan bir kadın beni etkiliyor

Kendisi için yemek yapıldığı zaman etkilendiği ifade eden Furkan Palalı ‘Sevdiğim kadın ruh halimden anlamalı. Nasıl biz erkekler kadınların ruh halinden anlayamaya çalışıyoruz. Bende karşımdaki insanın benim ruh halimin ve işle alakalı durumumum farkına varmasını istiyorum. Ayrıca güzel yemek yapması beni çok etkileyen bir özellik. Senin için sevdiğin bir şeyi yapıp önüne koyması çok güzel bir durum. Ben bundan çok etkileniyorum. Sabah kalktığın zaman önüne kahvaltı geldiğinde mutlu olurum. Güzel yemek yapan kadın beni etkiliyor. Bunu özellikle son dönemde daha fazla inanıyorum. Benim için yemek yapıldığında değişik oluyorum’ dedi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle