GeriMagazin Erhan Yazıcıoğlu: 11 kez nişanlandım
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Erhan Yazıcıoğlu: 11 kez nişanlandım

Erhan Yazıcıoğlu: 11 kez nişanlandım

Usta sanatçı Erhan Yazıcıoğlu tek kişilik tiyatro ve stand-up gösterisi ‘Fikrim Firarda’nın ilkini Profilo Sanat Merkezi'nde gerçekleştirdi.

Yedikule semtinde geçen çocukluğunu, tiyatro sahnesindeki 52 yılını, anılarını, maceralarını, seslendirme yaptığı günleri, televizyon yıllarını ve aşkı da kattığı hayat hikayesini esprili bir dille anlattığı oyunda Yazıcıoğlu ayakta alkışlandı.

Usta isim gösterisini izleyenler arasında Metin Akpınar, Handan Ertuğrul, Nevra Serezli, Nilgün Belgün, Anta Toros, Volkan Severcan, Nedim Saban, Merve Sevi, Gencay Gürün, Suna Keskin, Atacan Arseven, Ahmet Sezerel ve Nur Önal da vardı.

"Unutulmaz bir tiyatro oyuncusu olmak tek isteğim"

Erhan Yazıcıoğlu, oyun öncesi yaptığı açıklamada, Fikrim Firarda ile tüm Anadolu'yu gezmek istediğini belirterek, “Büyük star paraları istemeden, tüm Anadolu'yu gezeceğim. Unutulmaz bir tiyatro oyuncusu olmak tek isteğim" dedi.

Muhsin Ertuğrul'dan Atatürk'ü dinledik

Tiyatroya adım atmasında Muhsin Ertuğrul'un emeğinin çok olduğunu söyleyen Erhan Yazıcıoğlu 'Benim tiyatroda kadroya girmemi sağladı, bize her molada ulu önderimiz Atatürk'ü anlatır ve duygulanırdı, Atatürk oyunları sürekli takip edermiş, bir keresinde oyuna geç kalınca Muhsin Ertuğrul'a kusura bakmayın Muhsin Bey biraz geç kaldım demiş' dedi.

11 kez nişanlandım

Gençlik döneminde 10 kere nişanlandığı söyleyen Yazıcıoğlu 'İlk nişanlıma gerçekten çok âşıktım, babamı ikna edip askere gitmeden kızı istedik. Kızın babası da oyuncuya veremem dedi, o sırada babam devreye girip işi bağladı ben de askere gittim, askerden izinli gelince eve gitmeden arkadaşlarımı buldum, önce bir oyuna ardından eğlenmeye ardından tavernaya ardından da arkadaşlarımızın evine gittik, ertesi gün ben eve gelmeden yüzük benden önce eve gelmiş, kızın babası beni takip edip dakika dakika ne yaptığımı anlatıp not etmiş' diye konuştu.

 

 
 

Vakıf Emeklilik’ten “Tatlı Fonlar”Vakıf Emeklilik, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne olan ilgiyi artırmak ve BES fonlarını daha anlaşılır hale getirmek için “Tatlı Fonlar” Projesini hayata geçirdi. Projenin; birikim ve BES’e dair kavramlardaki bilinirliği arttırmasının yanı sıra Türkiye’de finansal okuryazarlık sürecine de katkı sağlaması bekleniyor.Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün öncü şirketi Vakıf Emeklilik, sektörde yeni bir farkındalık projesine imza atarak, finansal okuryazarlığa katkı sağlayacak olan Tatlı Fonlar Projesi’ni hayata geçirdi. Vakıf Emeklilik, Türkiye’de BES’e olan ilgiyi artırmak, tüm BES katılımcılarının emeklilik fonları ile içeriklerinde yer alan piyasa enstrümanlarını basit biçimde kavrayabilmelerini sağlamak adına Türk ve Dünya mutfağının en beğenilen tatlılarından ilham alarak “Tatlı Fonlar” Projesini hazırladı. Katılım, Katkı ve Faizli seçenekleri altında içlerinde birçok finansal enstrümanı bulunduran 16 adet fonu müşterilerine sunan Vakıf Emeklilik, dövize endeksli fonlardan; hisse, altın ve kira sertifikası gibi birçok opsiyonu barındıran fonlara varıncaya dek geniş bir portföyü; tulumba, aşure, revani, şöbiyet, mozaik pasta gibi tatlı isimleriyle eşleştirdi. Proje, Mutfak Sanatları Akademisi’nde influencer’ların katılımıyla Gastronomi Yazarı Sahrap Soysal eşliğinde faizsiz fonlara karşılık gelen aşure yapılarak anlatıldı. (Sponsorlu içerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle