GeriMagazin En klasik numarayı yaptım 'seni rüyamda gördüm'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

En klasik numarayı yaptım 'seni rüyamda gördüm'

En klasik numarayı yaptım 'seni rüyamda gördüm'
refid:28667451-spot ilişkili resim dosyası

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu özel bölümünde İlker – Aslı Kızmaz, Tayfun – Tuğçe Duygulu, Nazif – Aylin Kabasakal Sevim Metin – Eda Özülkü çiftleri yarışacak.

Aslı Kızmaz, İlker Ayrık’ın nasıl tanıştınız sorusuna samimiyetle cevap vererek, İlker Kızmaz’la yaşadıkları büyük aşkın hikayesini şu sözlerle anlattı;

'Nefes Vatan Sağolsun' filminin çekimlerinden hemen önce tanıştık. İlker’i ilk gördüğümde ne kadar yakışıklı çocuk dedim ve gecenin sonunda kendi telefon numaramı ona verdim. Ertesi gün beni aradı. 4,5 saat Beyoğlu’nda bir pastanede oturduk, sohbet ettik. Aramızda o dönem hiçbir şey geçmedi. Zaten filmin çekimleri için dağa gitti. Filmin izlemesinin yapılacağı akşam İlker’i görene kadar arkadaş olarak konuşuyorduk. Filmden sonra dünyanın en klasik hareketi olarak 'Rüyamda seni gördüm' dedim. İki gün sonra manita olduk.”

Aslı Kızmaz, 1 sene ilişki yaşadıktan sonra 2 sene de ayrı kaldıklarını daha sonra yeniden birlikte olduklarını sözlerine ekledi. Eşinin çok romantik olduğunu vurgulayan Aslı Kızmaz; İlker Kızmaz’ın 2 kere evlenme teklif ettiğini belirtti.
İlk teklifte Aslı Hanım’ın takıntısı olan pembe çamaşır makinasını alarak sürpriz yapan İlker Kızmaz yanında yüzük olmadığı için birbirlerine gazoz kapağı vermişler.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle