GeriMagazin Devamı gelecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Devamı gelecek

Devamı gelecek

Onur Tan’ın yazıp yönettiği “Bal Kaymak” filminin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı. Galaya filmin oyuncularının yanı sıra sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Başrollerini Tarık Ünlüoğlu, Sabina Toziya, Beren Gökyıldız, Kenan Çoban ve Filiz Ahmet’in paylaştığı “Bal Kaymak” önceki gün izleyiciyle buluştu. Kanyon’da yapılan galaya ünlü isimler yoğun ilgi gösterdi. Galaya katılanlar arasında İlker Başbuğ, Fikret Orman, Mehmet Ağar, Orhan Gencebay-Sevim Emre, Zara ve Kubat da vardı.

Devamı gelecek

Sertaç Demirtaş - Mehmet Ağar - Onur Tan

Filmin gösteriminden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yönetmen Onur Tan, “Uzun yıllardır ana akım Türk sinemasında eksikliğini hissettiğimiz sıcak neşeli, yeri geldiğinde hüzünlenebileceğiniz ama ağlatmak istemediğimiz bir film oldu. Amacımız yıllar sonrada maaile izlenebilecek bir film yapmaktı. Bunu da başardığımızı düşünüyoruz. İnşallah devamını da getirecek ve ikinci üçüncü filmi de çekeceğiz” dedi.

Kendimizi okulda gibi hissettik
Filmin küçük oyuncularından Beren Gökyıldız, “Tarık abiyle çalışmak bizler için çok güzel oldu kendimizi okulda gibi hissettik” dedi. Başrol oyuncusu Tarık Ünlüoğlu, “Dünyadaki bütün işlerin temeli samimiyettir. Biz de öyle bir iş yapmaya çalıştık” diye konuştu. Film, cuma günü vizyona girecek.
Devamı gelecek

Tarık Ünlüoğlu - İlker Başbuğ
Devamı gelecek

Oktay Kaynarca - Emel Müftüoğlu
Devamı gelecek

Sanem Çelik
Devamı gelecek

Fikret Orman
Devamı gelecek

Ziynet Sali
Devamı gelecek

Cansen-Burak Kut

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (16.05.2018)İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları...

 

 


 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle