GeriMagazin Deniz Akkaya piştileri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Deniz Akkaya piştileri

Deniz Akkaya piştileri

Geçen hafta iki farklı dizi oyuncusu Deniz Akkaya ile pişti oldu. Gizem Karaca, Akkaya’nın daha önce giydiği bir elbiseyi, Tuğba Büyüküstün ise kürkünün aynısını giydi.

Ekranın yeni dizilerinden “İçimdeki Fırtına”yı izlediniz mi? Dizisinin başrol oyuncusu Gizem Karaca’nın ilk bölümdeki kıyafetlerini ve saçını görünce ben kısa süreli bir şok geçirdim.
Saçları “ben peruğum” diye bağırıyor, kıyafetleri de rol gereği bir moda tasarımcısı olan karaktere hiç yakışmıyordu. Meğer bu tiyatro birinci bölümün sonunda Deniz Kara karakterinin geçireceği değişim içinmiş.
Son 10 dakikasında sarı saçları ve modern kıyafetleriyle ekranda belirdi Gizem Karaca. Ve biz de derin bir oh çektik.
Çünkü önceki haline bakmakta bile zorlanıyorduk. Lafı fazla uzatmadan pişti konusuna geleyim. Bugün yayınlanacak ikinci bölümün en iddialı kıyafeti fıstık yeşili, asimetrik yelek elbise. Aynısını daha önce Deniz Akkaya, sabah programında giymişti. Markası Gülnur Güneş. Fiyatı 1650 TL.

Deniz Akkaya piştileri


Bu hafta Deniz Akkaya ile pişti olan ikinci isim ise Tuba Büyüküstün.
Ama bu ikinci piştiden ne kadar çok olsa o kadar iyi.
Zira iki ünlü isim de gerçek değil pelüş kürk tercih etmişler.
Markası Fineapple.
Fiyatı 500 TL

Bordo uyumu 

Palto ya da ceketle aynı renk çizme ya da ayakkabı giymek risklidir aslında.
Ton tutmazsa görüntü iyi olmaz. “İçerde” dizisinin güzel avukatı son bölümde bu riskin altından başarıyla kalktı.
Diz üstü çizmesi ve içi kürklü deri parkası tamamen aynı renkteydi. Bu sebeple çok beğenildi. Merak edenler için parka Selma Çilek imzalı, fiyatı da 5.250 lira.
Çizmeler ise Lolas Heels, fiyatı 225 TL.

Deniz Akkaya piştileri

Hülya şov

Hülya aslında ekranların en stil ikonu karakterlerinden biri.  “Hayat Şarkısı”nda Burcu Biricik’in hayat verdiği deli dolu, dobra, komik, sevecen, güzel, şık ve elegan kadından bahsediyorum. Ama hamilelik döneminde çok dökük giyinmeye başlamıştı. Erken doğum yapınca bebeği kuvözde olduğu için pijamalarıyla yatıp pijamalarıyla kalkmaya başlamıştı. Son bölümde nihayet silkelendi. “Ben eskiden stil giyinirdim, ne oldu bana” dedi ve çekti üzerine bayramlıklarını. Stil danışmanı Fatoş Suda, bize eski Hülya’yı hatırlatan şahane bir kombin yapmıştı. Ceketin üzerinde Frank Sinatra’nın efsane şarkısının ismi My Way yazılıydı. Sözlerini Paul Anka’nın yazdığı şarkı Athena grubu tarafından “Ben böyleyim” diye cover’lanmıştı hatırlarsınız. Yani Hülya son bölümde bize aslında nasıl giyinen biri olduğunu gösterdi. Hoş geldin Hülya.Pantolon: İpekyol (78 TL)Bomber ceket: Jaquette by Elvan Tığlıoğlu (665 TL) Ayakkabı: Nine West (179 TL) 

Deniz Akkaya piştileri

Bu elbise ile işe gidilir mi?

Tamam karakter modern bir şehir kadını, tamam parası da var ama bu yerinde ve zamanında giyinme kuralını atlayacağı anlamına gelmiyor.
“İçimdeki Fırtına”nın Ezgi’si Merve Boluğur’u çok abartılı giydirdiklerini düşünüyorum. İlk bölümde yönetim kurulu toplatısında giydiği dantelli, püsküllü, yırtmaçlı beyaz elbise bunun en iyi kanıtı.
Elbiseye diyecek bir lafım yok. Gerçekten özel ve başarılı bir tasarım.
Ama şirkette değil davette, düğünde, nişanda giyilmesi gerekiyor.
Markası Ebru Karabayır, fiyatı 1350 TL.

Deniz Akkaya piştileri

309 elbiseleri

“No 309”un son bölümünde Demet Özdemir ve İrem Helvacıoğlu’nun giydiği elbiseler dikkatimi çekti. Özellikle Helvacıoğlu yani Pelin Su karakteri çok değişik bir elbiseyle boy gösterdi.
Türkiye’deki ilk mağazasını geçen yaz Bağdat Caddesi’nde açan Lübnanlı tasarımcı Fouad Sarkis’in elbiselerinin her biri gerçekten birer şov parçası.
Fiyatları ise 1000 doların üzerinde.
Demet Özdemir’in turuncu özel elbisesi Fidan Şimşek tarafından tasarlandı. Fiyatı 3000 TL.

Deniz Akkaya piştileri

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle