GeriMagazin Demet Akalın bebeğini düşürdü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  29
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Demet Akalın bebeğini düşürdü

Demet Akalın bebeğini düşürdü
refid:26997966 ilişkili resim dosyası

Demet Akalın-Okan Kurt çifti, geçen hafta büyük bir acı yaşadı. Beş haftalık hamile olan ancak nazardan korktuğu için bunu herkesten saklayan ünlü şarkıcı, bebeğini düşürdü.

İKİ YIL SONRA AYNI ACI

2012 yılında nikah masasına oturan Demet Akalın-Okan Kurt çifti, ikinci kez “düşük” acısı yaşadı. Evlendikten kısa süre sonra ilk çocuklarına hamile kalan ancak birkaç hafta içinde bebeğini kaybeden ünlü şarkıcı, geçen hafta aynı travmayı bir kez daha yaşadı.

HAYATA TUTUNAMADI

Beş haftalık hamile olduğu, ancak nazardan korktuğu için mutlu haberi kimseyle paylaşmadığı öğrenilen Akalın, geçen hafta düşük yaptı. Şiddetli kanama nedeniyle acilen hastaneye götürülen şarkıcı, tüm çabalara rağmen mutlu haber alamadı, bebek hayata tutunamadı.

Demet Akalın bebeğini düşürdü

HİRA BEBEK 7 AYLIK

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin geçtimiz şubat ayında Hira adını verdiğii bir kız bebeği İstanbul’da sezaryen ile dünyaya gelmişti.

Demet Akalın bebeğini düşürdü


ŞOV DEVAM EDİYOR

Programını aksatmak istemeyen Demet Akalın, ünlü DJ Suat Ateşdağlı ile turneye çıkıyor. İkili, yarın Bodrum Posh’da, 17 Ağustos’ta Arsuz Cocktail’de, 23 Ağustos’ta Dikili Baby Beach’de sahne alacak.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle