GeriMagazin 'Deli Aşk'ın galasına ünlü akını
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

'Deli Aşk'ın galasına ünlü akını

'Deli Aşk'ın galasına ünlü akını

“Deli Aşk” filminin galası önceki akşam gerçekleşti. Gecede Cem Yılmaz, Erkan Petekkaya'nın sözlerine yanıt verdi.

 Başrollerini Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı, Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Hakan Altun’un da konuk oyuncu olarak katıldığı “Deli Aşk” filminin galası önceki akşam gerçekleşti.   

CMYLMZ Fikir Sanat & Nu Look’un yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Murat Kaman ve Emrah Kaman kardeşlerin yazdığı komedi filmi, Cinemaximum Kanyon’da düzenlenen gecede beğeniye sunuldu.    

Deli Aşkın galasına ünlü akını

Galaya Ozan Güven, Mert Fırat, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Ahu Yağtu, Hande Doğandemir gibi birçok ünlü isim de katıldı. İlk kez kamera karşına geçerek sinema filminde rol alan Hakan Altun, Zafer Algöz’e övgüler yağdırdı. “Yaşam koçum ve oyuncu koçum Zafer Algöz” diyen Altun, arkadaşına teşekkür etti. 

CEM YILMAZ'DAN YANIT GELDİ

Galada Cem Yılmaz'a , Erkan Petekkaya'nın "Filmlerini beğenmiyorum ama gösterileri için önünde eğilirim" açıklaması soruldu.

Yılmaz, "Paramparça bir açıklama olmuş. Eğilmesine gerek yok, zahmet etmesin" yanıtını verdi. 

 

“Deli Aşk”, Maraş Dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayları anlatıyor.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir esprileri ile herkesi güldürdü. Cem Yılmaz’ın “Çalgı Çengi” filmine de sponsor olduğunu söyleyen ikili, Yılmaz’a övgüler yağdırdı. 

Deli Aşkın galasına ünlü akını


False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle