GeriMagazin Ceren Hindistan ilk kez açıkladı: Hafızamı sildirdim!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ceren Hindistan ilk kez açıkladı: Hafızamı sildirdim!

Ceren Hindistan ilk kez açıkladı: Hafızamı sildirdim!

Kızı Arya’nın hastalık sürecinde sıkıntılı günler geçiren Ceren Hindistan, TMS adlı teknikle hafızasını sildirdi. Hindistan, “Her şeyi unuttum diyemem ama artık kötü anıları düşünüp öfkelenmiyorum” dedi.

ÜZÜLMEMEK İÇİN...
Ünlüler dünyasında yeni trend, hafıza sildirmek... Sıkıntılarını ve kötü anılarını unutmak isteyenler, hafıza silme yöntemine başvuruyor. Oyuncu Ceren Hindistan da, trans manyetik stimülasyon (TMS) tekniği sayesinde üzücü olayları unuttuğunu açıkladı.

'TAVSİYE ETMİYORUM'
Günaydın'dan İlker Gezici'nin haberine göre; Hindistan, şunları söyledi: "Kızımın hastalığı beni çok yordu. Psikiyatristler faydalı olmadı. Kafama bone takıp elektrik akımı verdiler. Düşük dozda 5 seans yaptırdım. Bana iyi geldi ama hiçbir şey hatırlamayanlar da varmış. Kimseye tavsiye etmem."

HOLLYWOOD KLASİĞİ
Hafıza sildirmek Hollywood filmlerinin sık sık başvurduğu bir konu. Sil Baştan ve Paycheck, o filmlerden ikisi.

Bebekli Aile Buluşmalarının 5. Durağı İstanbul’du!Bebelac Çocuk Devam Sütleri’yle Bebekli Aile Buluşmaları’nın 5.durağı İstanbul’du! Hürriyet Gazetesi aile-çocuk yazarı Ömür Kurt sordu; Prof. Dr. Ender Saraç bebeklerin bilişsel ve sosyal gelişiminde beslenmenin önemini anlattı, Nutricia Pazarlama Direktörü Pelin Aydoğdu ise annelik tecrübelerini paylaştı. İstanbullu annelerin yoğun ilgisiyle karşılanan söyleşi sonrasında herkese Hürriyet Kitap’tan çıkan 200 Adımda Çocuk Yetiştirme Rehberi armağan edildi. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklerimize bebeğinin gelişimi ile ilgili bilgi almak, merak ettiği tüm soruları uzman konuşmacılarımıza sormak isteyen tüm anneleri bekliyoruz. )Sponsorlu İçerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle