GeriMagazin Burcu Esmersoy’un başına talih kuşu kondu! Nişantaşı'ndaki dairesi...
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Burcu Esmersoy’un başına talih kuşu kondu! Nişantaşı'ndaki dairesi...

Burcu Esmersoy’un başına talih kuşu kondu! Nişantaşı'ndaki dairesi...

Kazandıklarını gayrimenkule yatıran Burcu Esmersoy’un Nişantaşı’nda aldığı ev kentsel dönüşüme girdi. Ünlü sunucunun evi yeniden yapılınca değerini katlayacak.

Sunucu Burcu Esmersoy, kıyafetlerini Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına satışa çıkardı. Kanyon’da gerçekleşen etkinlikte basın mensuplarının karşısına çıkan ünlü sunucu, sorular üzerine, borsa gibi yatırım enstrümanlarını riskli bulduğunu, parasını gayrimenkule yatırdığını açıkladı.

Artık eskisi kadar kıyafete para harcamadığını belirten güzel sunucu, Nişantaşı'ndaki evinin kentsel dönüşüme girmesi durumunda başına talih kuşu konacağını söyledi.

'Elbiselerimin çoğunu ihtiyacı olanlarla paylaşıyorum ama paraya çevirip bağış yapmak daha mantıklı geldi. Mesela yanlışlıkla içlerine koyduğum bir çanta vardı onu 250 TL vererek geri aldım. Eskiden kıyafet alışverişine çok para harcardım artık vermiyorum. Ev eşyasına para harcarım. Yatırımımı gayrimenkule yaparım. Kolay kazanmıyorum ben paramı. Borsaya falan giremem korkarım. Her ay kira gibi aylık net bir şeylerin yatması lazım hesabıma. Geri dönüşüme gidecek olan bir evim var komuşların hepsinden onay çıkarsa büyük yaşadık.'

Burcu Esmersoy’un başına talih kuşu kondu Nişantaşındaki dairesi...

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Son 24 Saatte Magazin Gündemi (21.12.2017)İşte son 24 saatte yaşanan magazin olayları... <br>Kurgu: Levent SERT

Yorumları Göster
Yorumları Gizle