GeriMagazin Bu sahne Erdoğan'ı çok kızdırmıştı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  143
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu sahne Erdoğan'ı çok kızdırmıştı

Bu sahne Erdoğan'ı çok kızdırmıştı
refid:27769856 ilişkili resim dosyası

İstanbul merkezli düzenlenen "14 Aralık" operasyonu çerçevesindeki soruşturma kapsamında, Eskişehir'de 2 kişi gözaltına alındı.

Eskişehir'de sabah saatlerinde gerçekleştirilen operasyonda, kentte çekimleri süren Samanyolu TV'nin Sungurlar dizisinin yapımcısı Salih Asan ile yönetmeni Engin Koç, emniyet güçleri tarafından evlerinden alınarak, sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü.

Bu sahne Erdoğanı çok kızdırmıştı

Koç ile Asan, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne getirildi. İfadeleri alınan Koç ve Asan, daha sonra polis tarafından İstanbul'a nakledildi.

Bu sahne Erdoğanı çok kızdırmıştı 14 ARALIK’LA İLGİLİ TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYIN

Van’ da düzenlenen '14 Aralık Operasyonu' kapsamında STV'de yayınlanan Tek Türkiye dizisi senaristi Makbule Çam Alemdağ’ ın evinde gözaltına alındığı bildirildi.

BU SAHNE ERDOĞAN'IN TEPKİSİNİ ÇEKMİŞTİ

Samanyolu TV'de yayınlanan 'Şefkat Tepe' dizisinde Hz. Muhammed'i bir ışık hüzmesi halinde gösterilmesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük tepkisini çekmişti. Erdoğan, geçtiğimiz yıl Şişhane-Haliç Metro Geçiş Köprüsü açılışında yaptığı konuşmada o sahneye tepki göstererek: Bunlar peygamberimizi miraçtan indirip kamyona koyacak kadar ahlaksız bunlar. Bu millet bunlara asla geçit vermeyecek, fırsat sunmayacak" demişti.

Bu sahne Erdoğanı çok kızdırmıştı

Salih Asan, aldığı yüksek reytingler ile dikkat çeken Tek Türkiye (2007-2011), Şefkat Tepe (2010 – 2014) ve Sungurlar (2014 – ) dizilerinin yapımcısı.

Tek Türkiye dizisinin asistan senaristi Elif Yılmaz gözaltına alınarak sağlık kontrolünden geçirildi.

Bu sahne Erdoğanı çok kızdırmıştı

.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle