GeriMagazin Birbirinin arkasından konuşan ünlü çiftler
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Birbirinin arkasından konuşan ünlü çiftler

Birbirinin arkasından konuşan ünlü çiftler
refid:30160508-spot ilişkili resim dosyası

Gösteri dünyasının ünlüleri bazen ilişkileri bitttikten sonra birbirlerinin ardından öyle sözler söylüyorlar ki... Bazıları ağzından çıkan cümlelerden pişmanlık duyup "aslında öyle demek istememiştim" diye geri alıyor sözlerini.

Ama büyük çoğunluğu eski eşinin ya da sevgilisinin arkasından söylediklerine kelimenin tam anlamıyla "imzasını " atıyor. İşte o ünlüler.

YAŞAYAN EN KÖTÜ ANNE

Birbirinin arkasından konuşan ünlü çiftler

Denise Richards ile eski kocası Charlie Sheen'in boşanma süreci oldukça gürültülü geçmişti. Çift özellikle iki çocuklarının velayeti konsunda kelimenin am anlamıyla birbirlerine girmişti. Ama bunlar bir yana Sheen, eski eşinin arkasından konuşmayı hiç bırakmadı. Son olarak da bu yıl Babalar Günü'nde yine ağır sözler sarf etti. Charlie Sheen, eski eşi Denise Richards'ın 'dünyanın en kötü annesi" olduğunu ileri sürdü. Hatta bununla da yetinmeyip "O aşağılık bir şarlatan" diyerek son noktayı koydu.

HEP BAŞKASINI DÜŞÜNDÜM

Birbirinin arkasından konuşan ünlü çiftler

Katy Perry'nin eski eşi Russell Brand da güzel şarkıcının arkasından söylemediğini bırakmadı. Perry ile 14 ay evli kalan Brand, "Eşimle birlikte olurken hep başkalarını düşünüyordum" diye konuştu.

HİÇ GERÇEK SEVGİLİ GİBİ OLMADIK Kİ

Birbirinin arkasından konuşan ünlü çiftler

Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner ilerleyen yaşına rağmen torunu yaşındaki kadınlarla yaptığı evlilikler ve yaşadığı aşklarla gündeme geliyor. Ama eski nişanlılarından Holly Modison, bu yıl piyasaya çıkan ve anılarını topladığı Down the Rabbit Hole adlı kitabında işin iç yüzünün çok farklı olduğunu gözler önüne serdi. Hefner'den 2008 yılında ayrılan Madison, "Biz Hugh ile gerçek iki sevgili olarak hiç birlikte olmadık" diye yazdı. Madison, Hefner ile ilişkisini en ince detaylarına kadar anlatmakla da eleştirildi.

NAPALM BOMBASI GİBİ

Birbirinin arkasından konuşan ünlü çiftler

Jessica Simpson da eski sevgilisi tarafından "arkasından konuşulan" ünlülerden. Eski sevgilisi John Mayer onun için "Yatakta bir napalm bombası gibi" dedi. Mayer tam olarak ne demeye çalıştığı sorulduğunda da "Bütün söyleyeceğim bu" dedi.Yorumları Göster
Yorumları Gizle