GeriMagazin Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi kaç kaç biter?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  27
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi kaç kaç biter?

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi kaç kaç biter?
refid:30160469-spot ilişkili resim dosyası

27 Eylül’de oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi için taraftarları büyük heyecan sardı.

Bir yandan da son dönem yaşadığımız üzücü olaylar nedeniyle üç büyük takım; Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray bir araya gelerek “Teröre karşı birlikteyiz” sloganıyla tişörtler bastırdı. Hafta Sonu ekibi, ünlü simalara hem bu ortak duruşu hem de derbinin skoru hakkındaki tahminlerini sordu. İşte yanıtları...

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi kaç kaç biter


Hakan Altun:
Beşiktaş 2-1 kazanır

Öncelikle her iki takım da bu sezon çok kaliteli kadro kurdular, dünya yıldızı oyuncuları transfer ettiler. Bu sebeple başlangıçta herkes için çok keyifli bir maç olmasını diliyorum. Bence Beşiktaş maçı 2-1 kazanır. Ülkemizdeki olaylar sebebiyle hepimiz son derece üzgünüz. Bu terör olaylarının bir an önce son bulmasını diliyorum, daha fazla insanın canı yanmasın. Üç büyük kulübün aynı tişört içinde yer almalarından, böyle bir davranış içinde olmalarından dolayı da onları kutluyorum.


Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi kaç kaç biter

Ece Erken:
Beşiktaş fark atar


Beşiktaş büyük bir farkla alacak. İçime öyle doğuyor. Skor tahminim 3-0. “Birlikteyiz” sloganı ise elbette olması gereken bir şey zaten. Spor birleştirici olmalı, hele ülkemizde bu kadar ciddiye alınan sporun emektarları her daim birlik ve beraberlik içinde olup öncü olmalı.


Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi kaç kaç biter

Zafer Algöz:
2-0 yeneriz

Bu sezonki kadromuz ve hocamıza çok güveniyorum. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olarak tabii ki kendi takımımın kazanmasını diliyorum. Bence 2-0 yeneriz.
Öte yandan üç büyük kulübümüzün de birlik ve beraberlik içerisinde olduğu bu tutum, çok değerli ve önemli bir davranış. Bu davranıştan ötürü tüm kulüpleri takdir ediyorum.

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi kaç kaç biter

Cansen Kut:
Fenerbahçe yener


Bence Fenerbahçe maçı 2-1 alır. Tişörtle ve verilen barış mesajlarıyla ilgili fikrim ise kesinlikle son derece olumlu bir çıkış olduğu yönünde. Özellikle futbol taraftarlarının çokluğunu da düşünürsek çok geniş kitlelere ulaşacak, yerini bulacak bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Sonuna kadar tüm kalbimle destekliyorum. Bu tarz farkındalıkların artması açısından da son derece olumlu buluyorum.


Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi kaç kaç biter

Ayşe Kucuroğlu:
Beşiktaş duygusal takımdır


Bizim stadımız yok. Dolayısıyla her maça kırmızı kart etkisiyle, büyük bir eksiklikle başlıyoruz. Hep bir deplasman psikolojisi. Benim takımım duygusaldır ve gençtir. Eğer güvenli çıkarsa 4-1 biter diye tahmin ediyorum. İddialıyım, yeneriz diye düşünüyorum. Hakemin de duruşu önemli tabii. Üç büyük takımın sosyal olgularda birleşmesine gelince, çocukların ve gençlerin fanatikleşmemesi açısından çok önemli. Bir vücut olma hissi, milli birliğin göstergesi. Bu arada taraftarları Beşiktaş taraftar mağazalarında da görmek istiyoruz. Bu vesileyle onu da söylemiş olayım.

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi kaç kaç biter

Emre Karayel:
Zorlu ama keyifli olacak

Bence maçı Fenerbahçe 2-1 kazanır. Zorlu ama keyifli bir mücadele olacağını düşünüyorum. İki takım da sezona iyi başladı. ‘Teröre karşı birlikteyiz’ sloganı sadece spor için değil, her yerde geçerli olmalı. Üç büyük kulübün bu denli hassas olması çok önemli.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle