GeriMagazin Beren Saat tüp bebek tedavisi görüyor mu?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beren Saat tüp bebek tedavisi görüyor mu?

Beren Saat tüp bebek tedavisi görüyor mu?

Son dönemin en çok konuşulan ismi ünlü oyuncu Beren Saat’in bir süredir tüp bebek tedavisi gördüğü iddiaları ortaya atılmıştı. Nihayet bu söylentiler netlik kazandı ve ünlü oyuncunun tüp bebek tedavisi gördüğü belgelerle ortaya çıktı. Detaylar haberimizde…

Popçu Kenan Doğulu ile 2014 yazında ABD'de evlenen Beren Saat, son 1 yıldır sürekli 'hamilelik' haberleriyle gündeme geldi. Bir çok defa hamile olduğu haberleri çıkan güzel oyuncunun son olarak da tüp bebek tedavisine başvurduğu iddia edilmişti.

23 ŞUBAT'TA BAŞLADI

Beren Saat, çıkan haberleri kesin bir dille yalanlasa da oyuncunun, tüp bebek tedavisine başvurdu. 

DİZİ İÇİN TEDAVİDEN VAZGEÇTİ

Tüp bebek tedavisinin ilk denemesinde başarı yakalayamayan oyuncu, yeni dizisi başlayınca ise tedaviyi askıya aldı. Yapımcıların, "Senin hamile kalman bizi zora sokar" diyerek uyardığı Beren Saat, bu durumdan eşi Doğulu'ya bahsetti. Ve çift, ortak kararla tedaviyi Beren Saat'in dizisinin final yaptığı döneme erteledi. Son yıllarda çiftlerin sıkça başvurduğu tüp bebek yöntemi, yüksek başarı oranıyla çiftleri bebek sahibi yapıyor.

Beren Saat kimdir?

1984 doğumlu Beren Saat, katıldığı Türkiye'nin Yıldızları yarışmasında ikinci oldu ve Tomris Giritlioğlu'nun dikkatini çekerek onun desteğiyle profesyonel oyunculuğa başladı.

İlk deneyimini "Aşkımızda Ölüm Var" dizisiyle yapan Saat, ilk başrolünü Tomris Giritlioğlu'nun hazırladığı Aşka Sürgün dizisinde üstlendi. Sonrasında yine bir Tomris Giritlioğlu projesi olan Hatırla Sevgili adlı televizyon dizisinde başrolde yer aldı.

Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı eserinden uyarlanan, yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören ve çok konuşulan Aşk-ı Memnu dizisinde ve Fatmagül'ün Suçu Ne? dizilerinde başrolde yer aldı.

Son olarak İntikam dizisinde rol alan Beren Saat, yaklaşık 2,5 yıllık bir birliktelikten Kenan Doğulu ile Las Angeles Malibu'da evlendi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle