GeriMagazin Beren Saat trafik kazasında hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe’yi andı... Böyle anlatmıştı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beren Saat trafik kazasında hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe’yi andı... Böyle anlatmıştı

Beren Saat trafik kazasında hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe’yi andı... Böyle anlatmıştı

Beren Saat, 35. Yaş gününde trafik kazasında hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe’yi andı. Beren Saat’in hayatında önemli bir yere sahip olan Efe Güray, takipçileri tarafından merak konusu oldu. Beren Saat, bir röportajında trajik bir şekilde hayatını kaybeden eski sevgilisini anlatmıştı.

Beren Saat'in çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı olan Efe Güray, Saat'in ünlenmesine vesile olan yarışma sırasında kendisini hiç yalnız bırakmamış ve desteklemişti. Elim bir trafik kazası sonucu 2004 yılında vefat ettiğinde 19 yaşındaydı. Efe Güray, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde okuyordu. Spordaki ve derslerindeki başarılarıyla öğrenimini burslu olarak sürdürüyordu. 

Beren Saat, yıllar sonra verdiği bir röportajda hayatının akışını değiştiren oyunculuk yarışmasına katılmaya kendisini ısrarla teşvik eden 19 yaşındaki Efe Güray’ ile ilgili şunları söylemişti: “Hayatımın aşkı. O da TED’dendi. 3 yıldır birlikteydik. Hem arkadaştık hem aşık. Bir dakikamız ayrı geçmiyordu. Benden bir yaş küçüktü ama çok olgundu."

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle