GeriMagazin Banu Alkan eski aşkı Murat Taşdemir'in yeni hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  14
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Banu Alkan eski aşkı Murat Taşdemir'in yeni hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu

Banu Alkan eski aşkı Murat Taşdemir'in yeni hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu

Banu Alkan Kanal D'nin Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Alkan, 13 yıl birliktelik yaşadığı Murat Taşdemir'in Antalya'da kurduğu yeni hayatını yorumladı.

Murat Taşdemir'i kasada görünce  'oh olsun' dediniz mi ? sorusuna,  'Fotoğrafı gördüm. Hayır demedim. Sonuçta ekmeğini taştan çıkarıyor' diyen Alkan şöyle devam etti;

Bir zamanlar neredeydik şimdi neredeyiz diyorum. Lüks yaşamın yanı sıra özellikle baktım Murat'a, dünyayı dolaştık.Kültürlü, dünya görüşü olan bir kadına sahip olmak herkese nasip olmaz ama ona oldu. Kıymet bilmedi. Kıymet bilmediği için yanımda yok.

Banu Alkan eski aşkı Murat Taşdemirin yeni hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu

Mezarlarımız bile yan yana olsun diyordum

O kadar çok sevdim ki o masmavi gözlerine hayran oldum. Murat'la 13 yıldır büyük bir sevgimiz oldu ama beni çok kırdı. Mezarlarımız bile yan yana olsun dediğim aşkı bir sözle bitirdi. Ben aşkta vıcık vıcıklığı sevmiyorum. 13 yıl bunu Murat'ta görmedim.

Banu Alkan eski aşkı Murat Taşdemirin yeni hayatına ilişkin açıklamalarda bulundu

Senin bittiğin an dedim

Seda Sayan'ın programında onun bana yaptığı haksızlığı bilirsiniz zaten Sibel gibi ona da çok kırgınım. Programda sinirlendim ve çıktım. Tek başıma boğazda oturdum. Murat beni aradı  ‘ neredesin’ dedi. Öyle bir kelime etti ki bir dakika  ‘ Murat senin bittiğin an ‘ dedim.  O söz söylenecek bir söz değildi. Aşkıma saygımdan dolayı söylemiyorum. Murat sayfası kapandı.

Ben her zaman söylüyorum. İki erkeğe sahip oldum onlarda bana. Ama onlar haricinde kimse bana ulaşamadı. 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle