GeriMagazin Metin Hara ve Adriana Lima evleniyor mu? Şaşırtan iddia
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Metin Hara ve Adriana Lima evleniyor mu? Şaşırtan iddia

Metin Hara ve Adriana Lima evleniyor mu? Şaşırtan iddia

Ayrılık haberleriyle gündeme gelen Adriana Lima ve Metin Hara’nın ilişkiye devam ettiği, ünlü top modelin sosyal medyada paylaştığı videoyla ortaya çıktı. Adriana Lima, evinin mutfağında yemek pişirdiği sırada Hara’nın çektiği videoyu Instagram’ında yayınladı.

Aşklarıyla geçtiğimiz yaza damga vuran dünyaca ünlü top model Adriana Lima ve yazar Metin Hara, şimdialerde ayrılık haberleriyle gündemde. Lima’nın Instagram’da Hara’yı takip etmeyi bırakması, ilişkilerinin bittiği şeklinde yorumlandı. Metin Hara’nın ayrılık sorularını ısrarla yanıtsız bırakması da iddiaları güçlendirdi. Ancak dün Adriana Lima’dan sürpriz bir paylaşım geldi.

EVLENMEYİ PLANLIYORLAR

Ünlü top model, Amerika’daki evinin mutfağında kırmızı pijamalarıyla yemek pişirirken çekilen görüntülerini Instagram’ın “Hikaye” kısmında paylaştı. Videoyu çeken kişi ise Metin Hara’ydı. Hara’nın Lima’ya İngilizce “Mutfakta kim var? Masterchef mi?” diye sorduğu video, ilişkinin bitmediğinin kanıtı olarak algılandı. Çiftin 2018 için evlilik planları yaptığı konuşuluyor.

Metin Hara ve Adriana Lima evleniyor mu Şaşırtan iddia


Adriana Lima’nın mutfakta kırmızı pijamaları ve dağınık saçlarıyla yemek yaparken görüldüğü videoyu Metin Hara çekti.

Metin Hara ve Adriana Lima evleniyor mu Şaşırtan iddia

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR


Yorumları Göster
Yorumları Gizle