GeriMagazin Asla Vazgeçmem 46. son bölümde beklenmedik son!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asla Vazgeçmem 46. son bölümde beklenmedik son!

Asla Vazgeçmem 46. son bölümde beklenmedik son!

Asla Vazgeçmem bu hafta heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan 46.bölümünde İclal ve Nur’un kurtulması herkesi mutlu ederken, Rıdvan’ın kaçmış olması Fatih gibi Yiğit için de tehlikenin tamamen geçmediği anlamına gelmektedir. İşte Asla Vazgeçmem dizisinde son bölümde yaşananlar.

Asla Vazgeçmem 46. bölümde şok. Perşembe akşamları ekrana gelen dizinin son bölümünde Nur ve İclal'in kurtulmasının ardından başka bir tehlike ortaya çıkıyor. İşte Asla Vazgeçmem son bölümden detaylar..

Fırat’ın kaçırılma olayı esnasındaki ve sonrasındaki davranışları Yiğit’e hiç normal gelmediğinden, Fırat’ın üzerine gidecek, asıl nedeni böylece öğrenmiştir. Asla Vazgeçmem son bölümde yaşananlar.

“Asla Vazgeçmem”in 46. Bölümünde; İclal ve Nur’un kurtulması herkesi mutlu ederken, Rıdvan’ın kaçmış olması Fatih gibi Yiğit için de tehlikenin tamamen geçmediği anlamına gelmektedir. Bu arada küçük kız sayesinde eve dönüş yapan Nazan, bir yandan Elmas’ı sinir etmeye devam ederken, bir yandan da Cahit’le arasını düzeltmeye çalışmaktadır. Fırat ve İclal’in büyük bir hesaplaşma sonrası yakınlaşmasına şahit olan Elmas, bunu sadece Nur ile paylaşacaktır. Fırat’ın kaçırılma olayı esnasındaki ve sonrasındaki davranışları Yiğit’e hiç normal gelmediğinden, Fırat’ın üzerine gidecek, asıl nedeni böylece öğrenecektir.

ASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜM İZLE

 “Asla Vazgeçmem”in 45. Bölümünde ne olmuştu;

İclal ve Nur’un kaçırıldığını öğrenen Yiğit, çılgına döner. Kısa sürede bunu kimin yaptığını öğrense de, onları kurtarmanın çok kolay olmayacağını da anlar. Fatih’in gizli kimliğini öğrenen Yiğit, bu kaçırma olayında onunla birlikte hareket etmeye ikna olurken, diğerlerini panikletmemek adına olayı gizli tutmaya çalışacak ancak bunda çok da başarılı olamayacaktır.
İclal ve Nur, mecburi birlikteliklerinde hem sık sık kavga edecek hem de ağır bir hesaplaşma yaşayacaklardır.Cahit’den habersiz küçük bir kız çocuğu evlat edinerek eve dönüş vizesi almayı hedefleyen Nazan, karşısında çok farklı bir Cahit bulacaktır. Bu zor süreçte en büyük desteği Elmas’tan kurtulmak için ona oynayan Aytül’den görecektir. İclal ve Nur’a iyiyce yaklaşan Yiğit, hayatının en zor sorusuyla sınanacaktır.

ASLA VAZGEÇMEM FİNAL YAPACAK!

Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında” programında dizinin final tarihi açıklandı. İlk bölümlerinde beklenen reytinglere ulaşamayan “Asla Vazgeçmem”, 3 kez yayından kaldırılma tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Dizi Haziran'da final yaparak ekranlara veda etti

Asla Vazgeçmem 46. son bölümde beklenmedik son

 

Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme alıyor.
Asla Vazgeçmem: Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh... Ya kafes onları boğacak... Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak...

 ASLA VAZGEÇMEM 46.BÖLÜM FRAGMAN İZLE

Asla Vazgeçmem 46. son bölümde beklenmedik sonYorumları Göster
Yorumları Gizle