GeriMagazin Aşk'a geldiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aşk'a geldiler

Aşk'a geldiler
refid:28208346 ilişkili resim dosyası

Müzik dünyasının ünlü isimleri, 14 Şubat akşamı sahnedeydi. Yıldızlar, Türkiye, Almanya ve Kıbrıs’ta şarkılarıyla romantizm rüzgarı estirdi.

AVM romantizmi

Aşka geldiler

Candan Erçetin de 14 Şubat’ı sahnede geçirdi. Akasya AVM’de vereceği konserde sanatçıyı yakından görmek isteyenler, saatler öncesinden alışveriş merkezine akın etti.

İlginç buluşma

Aşka geldiler

Dj Suat Ateşdağlı ve keman sanatçısı Canan Anderson, Almanya Stuttgart Square’de sahne aldı. Ateşdağlı, Anderson’la çektirdiği bir fotoğrafı “İlginç buluşma” notuyla Instagram’da paylaştı.

Bu mesaj Çağla’ya mı

Aşka geldiler

Çağla Şıkel’den geçen ay boşanan Emre Altuğ, Sevgiler Günü’nde Kıbrıs Malpas Beluga Casino’da sahne aldı. Keyifsiz hali gözden kaçmayan Altuğ, “Aşk şarkılarımı yazdığım hep bir kişi oldu. Şimdi burada yok ama ona yazdığım şarkıyı söylemek istiyorum” diyerek “Gidecek Yerim mi Var”ı okudu. Bu sözler, eski eşine mesaj olarak yorumlandı.


Benim sevgilim sahne

Aşka geldiler

Yonca Lodi, 14 Şubat’ta Girne’deki The Savoy Ottoman Palace’da sevenleriyle buluştu. Özlem Erkan’ın tasarladığı kostümle sahneye çıkan Lodi, romantik şarkılar seslendirdi. “Sizin sevgililer gününüz nasıl geçiyor?” sorusuna “Benim sevgilim sahne” diye yanıt veren şarkıcı, konser öncesi Özgecan Aslan cinayetine de isyan etti: “Toplum olarak çok zor günler geçiriyoruz. Büyük bir kayıp yaşadık. Kadın cinayetlerine karşı cezaların artmasını, caydırıcı cezalar gelmesini diliyorum. Umarım bundan sonra hep sevgi konuşacağımız günler yaşarız.”

Şarkılar Gülsüm için

Aşka geldiler

Cumartesi akşamı Portaxe’de sahneye çıkan Altay, şarkılarını eşi Gülsüm Karaata için seslendirdi. Ünlü şarkıcı, “Ah Le Yar Yar”a başlamadan önce de “Bu şarkının eşim ve benim için özel bir anlamı var” dedi.

Linet çok iddialı

Aşka geldiler

Vassiba Event’in Green Park Kartepe’de düzenlediği Sevgililer Günü özel programında Linet sahne aldı. Semih Doğruer imzalı pembe bir kostümle sevenlerinin karşısına çıkan Linet, “Yaklaşık 10 gün sonra yeni albümüm ‘Yorum Farkı 2’ çıkıyor. Piyasayı sallayacağım” dedi.

Kızlar korosu

Aşka geldiler

Erol Evgin, The Plaza Hotel Cento Per Cento’da müzikseverlerle buluştu. Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı repertuvarıyla sahneye çıkan Evgin’e kızlar korosu eşlik etti

Kırmızı gül jesti

Aşka geldiler

Mustafa Ceceli, Sevgililer Günü’nde Bostancı Gösteri Merkezi sahnesindeydi. Sevenlerinin karşısına kırmızı bir takımla çıkan Ceceli, konser öncesi dinleyicilere de sürpriz yaptı ve tüm koltuklara birer kırmızı gül koydurdu.

Sevdalı şarkılar

Aşka geldiler

Ömür Gedik, cumartesi günü Kıbrıs Kaya Artemis Otel’de Ali Altay’la birlikte sahne aldı. Sevgililer Günü’ne özel bir repertuvar hazırlayan ikili, “Sevdalı Şarkılar” konseptli bu konserle salondakileri aşka getirdi.

Benimle evlenir misin?

Aşka geldiler

İrem Derici, cumartesi akşamı İstanbul Gönen Otel’de sahneye çıktı. “Kalbimin Tek Sahibine”ni geçen yıl çoğu çiftin düğün şarkısı olarak seçtiğini söyleyen Derici, ardından “Bugün de aramızda evlenmek isteyenler varmış” diyerek bir çifti sahneye davet etti. Genç hayranı, izleyicilerin önünde sevgilisine evlenme teklif etti.

Benim eşim bir tanedir

Aşka geldiler

Sahne İstanbul’da Demet Akalın vardı. Konser arasında doğum gününü kutlaması olan bir masaya uğrayan şarkıcı, genç kadına takıldı: “Benim eşim bir tanedir, bizim kutlamalarımızdaki pastalar bile servet değerinde... Eşinin ufak bir pastayla bugünü geçiştirmesine izin verme!”

İnegöl’de konser

Aşka geldiler

Bülent Ersoy, İnegöl’deki 14 Şubat özel konserinde seslendirdiği şarkılarla sevenlerine keyifli dakikalar yaşattı. Ersoy yaklaşık iki saat sahnede kaldı.

İzmir coşkusu

Aşka geldiler

Betül Demir, 14 Şubat’ta İzmir’deydi. Okuduğu her şarkıya eşlik eden coşkulu bir kalabalıkla Sevgililer Günü’nü kutlayan Demir, izleyicilere “Enerjiniz müthiş, bu akşam ben de sizlerle aşka geldim” diye teşekkür etti.

Bana her gün 14 Şubat

Aşka geldiler

Fatih Ürek’in Grand Pasha Girne Hotel’deki 14 Şubat programını yaklaşık 500 kişi izledi. Şarkıcı, “Benim için her gün Sevgililer Günü”
sözleriyle güldürdü.

Eşim de böyle seviyor

Aşka geldiler

Gülben Ergen, Merit Crystal Cove Hotel’de sahneye çıktı. Ünlü şarkıcı, Sevgililer Günü’nde eşi Erhan Çelik’e hediye alıp almadığı sorusuna şu yanıtı verdi: “Evet, hediye aldık. Ama sevgiliye sadece hatırlandığını belirten küçük, mütevazı hediyeler sunmak önemli. Eşim de böy-
le seviyor, ben de...”

Evlilik muhteşem

Aşka geldiler

Serdar Ortaç, cumartesi akşamı Günay Restoran sahnesindeydi. Ortaç, konser sırasında herkesi tek eşliliğe ve evliliğe davet etti: “Bence her şeyi boş verin, hayatta tek eşlilik kadar güzel şey yok. Evlilik muhteşem.”

İzmir’den aşk mesajı

Aşka geldiler

Sibel Can, 14 Şubat’ta Kaya İzmir Thermal & Convention’da sahneye çıktı. Yaklaşık 1700 kişinin izlediği konserde Can’ın Sevgililer Günü mesajı “Aşk dolu anlar hiç tükenmesin, aşkın
alevi herkesi kucaklasın” oldu.

Ebru’yla geldi

Aşka geldiler

Sinan Akçıl, 17 Şubat’ta raflarda yerini alacak “Best of Aşk” albümünün tanıtım konserini önceki gün 212 AVM’de verdi. Sevgilisi Ebru Şallı’nın da izlediği konsere katılan binlerce kişiyi görünce keyiflenen Akçıl, “Bana hep inanın, çünkü ben size sonsuza kadar inanacağım” dedi.

Senar’ı andı

Aşka geldiler

Ziynet Sali, 14 Şubat’ta Trump Cadde’de sevenleriyle buluştu. Sali, Türk sanat müziğinin unutulmaz seslerinden Müzeyyen Senar’ı da sahnede andı ve onun “Benzemez Kimse Sana” şarkısını seslendirdi.


Çiçek kimden

Aşka geldiler

Aşkın Nur Yengi, Girne Rocks Hotel’deydi. Şarkıcı, sahneye orkideyi kimin gönderdiğini açıklamak istemedi: “Aşkın çiçeği orkidedir. Çok zahmetli büyür, tıpkı aşk gibi. Çiçeğin kimden geldiği bende saklı.”

İdo’ya sürpriz

Aşka geldiler

İdo, Sevgililer Günü’nde Olivium AVM’de sevenleriyle buluştu. Gazeteci Tahir Yaman, doğduğu gün anne ve babasıyla hastanede çektiği fotoğrafı İdo’ya hediye etti. Duygulanan İdo, “Bu fotoğraf benim için servet değerinde” dedi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle