GeriMagazin Angelina Jolie, Mert Alaş'ın peşinde
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  5
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Angelina Jolie, Mert Alaş'ın peşinde

Angelina Jolie, Mert Alaş'ın peşinde

Dünyaca ünlü yıldızların fotoğrafçısı Mert Alaş, şimdi de Hollywood’da adından söz ettirmeye hazırlanıyor: “Bir kitabı sinemaya uyarlayacağım. Filmde Angelina Jolie de oynamak istiyor.”

BODRUM'DA BÜYÜDÜM

Mert Alaş, tatil için Bodrum’a geldi. Mandarin Otel’de kalan Alaş, “Ben Bodrum’da büyüdüm. Babamın Gümbet’te restoranı vardı. Bu yıl ülkemin turizmine katkı sağlamak için tatilimi burada geçirmek istedim. Instagram’a fotoğraf koyunca birçok arkadaşım arayıp nerede olduğumu sordu” dedi.

Angelina Jolie, Mert Alaşın peşinde

Mert Alaş, Bodrum’daki The Sands Beach Club’da düzenlenen partide bir araya geldiği Gökhan Kimsesiz-can’la böyle poz verdi.

HOLLYWOOD'DA FİLM ÇEKECEK

 Yeni projelerinden de bahseden Mert Alaş, yönetmenlik yapacağını açıkladı. “Bir kitabı sinemaya uyarlayacağım” diyen fotoğrafçı, projesinden haberdar olan birçok ünlü yıldızın filmde rol almak istediğini söyledi: “Film için görüşmek isteyen çok isim var. Onlardan biri de Angelina Jolie.”

Angelina Jolie, Mert Alaşın peşinde

Mert Alaş, Vanity Fair dergisi için Angelina Jolie’nin fotoğrafını çekmişti.

VİZYONDA BU HAFTA NELER VAR? ANLATANADAM SİNEFİL'DE SİZLER İÇİN YORUMLADI!

Maymunlar Cehennemi bu hafta vizyonda - SinefilBu hafta kaç film vizyona girdi? Anlatanadam Sinefil'de sizler için değerlendirdi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle