GeriMagazin Ağlatan ödül töreni
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ağlatan ödül töreni

Ağlatan ödül töreni

BODRUM Sinema ve Kültür Derneği, Sinema Salonu Yatırımcıları Derneği ile Magazin Gazetecileri Derneği tarafından düzenlenen 9. Bodrum Türk Filmleri Haftası’nda ödüller, önceki akşam Bodrum İskele Meydanı’nda gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.

Törende duygusal anlar da yaşandı. Ünlü oyuncu ve yönetmen Ali Sunal, 2018 yılında hayatını kaybeden oyuncuları anmak amacıyla hazırlanan slayt gösterisini izlerken gözyaşlarını tutamadı. Sunuculuğunu Hakan Bilgin’in üstlendiği gecede başarı ödülü Ali Sunal, İlker Ayrık, Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Onur Atilla’ya, onur ödülü Birol Güven ile Mustafa Uslu’ya, emek ödülü Hakan Bilgin’e, genç yetenek ödülü ise Hayat Van Eck’e verildi.

Ağlatan ödül töreni

Slayt gösterisini izlerken gözyaşlarına boğulan Ali Sunal, dakikalar sonra ödül almak üzere sahnedeydi. Sunal’a başarı ödülünü Bahar Öztan sundu.
Ağlatan ödül töreni

Hayat Van Eck, geceden genç yetenek ödülüyle ayrıldı.

 
  

Müzik dünyası dijitalleşiyor, kulaklıkların önemi artıyorTürkiye’nin önde gelen DJ’lerinden Doğuş Çabakçor ile müziğin dijitalleşmesini ve kulaklık seçiminde dikkat edilmesi gereken noktaları konuştuk, AKG N700nc model kulaklığı yakından inceledik. (Sponsorlu İçerik)

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle