GeriMagazin Adriana Lima’yı taklit etmedim
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Adriana Lima’yı taklit etmedim

Adriana Lima’yı taklit etmedim

Hadise, geçen hafta Almanya’da giydiği sahne kostümünün daha önce Adriana Lima’nın giymesi hakkında konuştu. Şarkıcı, “Adriana Lima’yı taklit etmedim. O kıyafeti kendi vücuduma göre şekillendirdim ve swarovski taşlarla süsledim” dedi.

Hadise önceki akşam Kıbrıs Concorde Hotel’de sahneye çıktı.

Soruları yanıtlayan ünlü şarkıcı, Almanya konserinde giydiği iddialı sahne kıyafeti hakkında konuştu. Kostümün daha önce Adriana Lima’nın Victoria’s Secret defilesinde giydiği ortaya çıkınca eleştirilen şarkıcı, “Ben o kıyafet için kendi tasarımım demedim. Adriana Lima’yı da taklit etmedim. O kıyafeti kendi vücuduma göre şekillendirdim ve swarovski taşlarla süsledim” diye konuştu.

Hande Yener’le barıştığı haberleri hakkında da konuşan Hadise, “Ben Hande Yener’le küsmedim ki barışayım. Biz kadın sanatçılar olarak hepimiz büyük ekiplerle çalışıyoruz. Ben hepimizin başarılı olduğuna inanıyorum ve bütün kadın sanatçıların arkasındayım” dedi.

Adriana Lima’yı taklit etmedim

ALOE VERA JELİ NASIL ÇIKARTILIR?

Aloe vera jeli nasıl çıkartılır?Eski Mısır'a ait, tıp bilgileri içeren yazmalarda da ölümsüzlük bitkisi olarak adlandırılan Aloe vera bitkisinin jelinin, birçok hastalığa iyi geldiği söyleniyor. Gizem Aydoğan, Aloe vera bitkisinin jelinin nasıl çıkarılacağını gösteriyor ve uyarıyor; "Aloe vera jelini kullanmadan önce kesinlikle bir uzmana danışmayı unutmayın."
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle