GeriMagazin Ablasıyla düet yaptı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ablasıyla düet yaptı

Ablasıyla düet yaptı

Nazan Öncel en sevilen şarkılarının Sezen Aksu ve Tarkan gibi sanatçı dostları tarafından seslendirildiği ‘Ve Nazan Öncel Şarkıları’ albümünde bir sürprize de yer verdi. Sanatçı, bu albüm için ablası Neylan Okan’la stüdyoya girdi.

Nazan Öncel imzası taşıyan 14 unutulmaz şarkı, Sezen Aksu, Tarkan, Sıla, Manuş Baba, Göksel, Eypio, Fatma Turgut, Mehmet Erdem, Ceylan Ertem, Hayko Cepkin gibi önemli sanatçılar tarafından tekrar yorumlandı. “Tribute” serinin ilk albümü olan “Ve Nazan Öncel Şarkıları” önceki gün müzikseverlere sunuldu. Bu çalışmanın asıl sürprizi ise Öncel ile ablası Ceylan Okan’dan geldi. İkili, albüm için birlikte stüdyoya girerek “Nazlı Ay”da düet yaptı. Nazan Öncel, bu müzikal işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: “Neylan ablam uzun yıllar Türk sanat müziği sanatçısı olarak müziğini icra eden bir yorumcu. Birlikte bir şey yapmayı çok arzu ediyordum, bu albüm denk düştü. Ablamın varlığı benim için çok kıymetli. Duygulu sesiyle şarkımı okuması benim için paha biçilmez. Ona ve sanatına minnettarım.”

BIR SÖZÜMLE GELDILER

Öncel, albümde kendisine destek veren sanatçı dostlarına da özel olarak teşekkür etti: “Bir sözümle şarkılarımı seslendiren başta Sezen Aksu ve Tarkan olmak üzere bütün sanatçılara sonsuz ve kalpten teşekkür ederim. Demek istediğim kuru bir teşekkürden çok daha fazlasıdır bu. Bazen ne söyleseniz eksik kalır, az gelir ya öyle bir şey. Bu albüm benim için çok kıymetli bir hatıra. Var olsunlar.”

Ablasıyla düet yaptı

Nazan Öncel, “Nazlı Ay” şarkısını birlikte seslendirdiği ablası Neylan Okan için “Varlığı benim için çok kıymetli, ona minnettarım” dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle