GeriMagazin 300 bin liralık 'Meryem' çöpe gitti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

300 bin liralık 'Meryem' çöpe gitti

300 bin liralık 'Meryem' çöpe gitti

Sinema ve dizi oyuncusu Selim Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı eve düzenlenen uyuşturucu baskınında yakalanmış ve tutuklanmıştı. Erdoğan'ın da rol aldığı Meryem dizisinin çekilen 4 bölümü bu olaydan sonra çöpe gitti.

Sinema ve dizi oyuncusu Selim Erdoğan, geçtiğimiz günlerde jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda Marmaris'deki evinde yüklü miktarda uyuşturucu yakalatarak tutuklanmıştı. Sözcü gazetesinden Emre ÇEvik'in haberine göre Erdoğan'ın TMC film tarafından mart ayında çekimlerine başlanılan ‘Meryem' isimli dizide yer aldığı ortaya çıktı.

YENİDEN ÇEKİLECEK

Bölüm başına 7 bin lira alan oyuncunun önemli rollerden birinde olduğu ve şirketin bu nedenle şu ana kadar çekilen 4 bölümü çöpe attığı ortaya çıktı. Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan'ın yaptığı dizide Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan, Serenay Aktaş ve Açelya Topaloğlu gibi ünlü oyuncular da yer alıyordu. Çekimlerine yeniden başlanacak dizi için bugüne kadar harcanan 300 bin lira da boşa gitmiş oldu.

BABA OLDUĞUNU YENİ ÖĞRENMİŞTİ

Selim Erdoğan'ın geçtiğimiz ay bir kızı olmuştu. Erdoğan'ın baba olma hikayesi de son derece ilginç. Sosyal medya hesabından tanıştığı bir kadınla birlikte olan oyuncu, baba olduktan sonra DNA testi yaptırmış ve bebeğin kendi kızı olduğunu öğrenmişti.

300 bin liralık Meryem çöpe gitti

Yorumları Göster
Yorumları Gizle