GeriMagazin 29 Ekim konserleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

29 Ekim konserleri

29 Ekim konserleri

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlandı. Kutlamalar kapsamında birçok ünlü sanatçı da konser verdi.

Mehmetçik Vakfı için söyledi

Erol Evgin, 29 Ekim özel konserini Zorlu PSM’de verdi. “Mustafa Kemal’i Gördüm Düşümde” temalı konserinde ünlü sanatçı, Kurtuluş Savaşı’ndan günümüze pek çok şarkı, türkü ve marş söyledi. Konserin ilk bölümünde sanatçıya, 80 kişilik Büyükçekmece Çocuk Korosu eşlik etti. Konserin bilet satışından elde edilen tüm gelir, Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’na bağışlandı. 

29 Ekim konserleri

Barış mesajı

Gökhan Özen, İstanbul Kartal Meydanı’nda konser verdi. Sevilen şarkılarını meydanı dolduran hayranlarıyla birlikte söyleyen şarkıcı, sahnede barış mesajı da verdi: “Cumhuriyet’i bizlere armağan eden ulu önder Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. Bu Cumhuriyet Bayramı’nda güzel ülkem için Rabbim’den huzur ve barış dolu günler diliyorum.” 

29 Ekim konserleri

Özgürce yaşayalım

Sertab Erener, Şişli’deki bayram kutlamalarında sahne aldı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erener, “İnşallah önümüzdeki yıl terör olayları kalmaz. Özgürce yaşarız. Yılbaşı da yaklaştı. Bu kara yıl bitmek üzere” dedi. Şarkıcı, “Sahneye eşiniz Emre Kula ile mi çıkacaksınız” sorusuna ise “Aşk başka sahne başka” cevabını verdi. Erener daha sonra Cevahir Alışveriş Merkezi önünde kurulan konser alanında eski ve yeni şarkılarını söyledi. 

29 Ekim konserleri

Cumhuriyet balosu

Nev, Büyükçekmece Belediyesi’nin Cumhuriyet Balosu’nda sahneye çıktı. Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün ev sahipliğinde Beylikdüzü Kaya Ramada Otel Balo Salonu’nda yapılan baloda ünlü şarkıcıyı, devlet adamları ile komutanlar dinledi.

29 Ekim konserleri

Yorumları Göster
Yorumları Gizle