GeriKelebek Lezbiyen sevgiliyle intikam
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lezbiyen sevgiliyle intikam

Lezbiyen sevgiliyle intikam
refid:19710464 ilişkili resim dosyası

İngiltere’de bir bilim adamı, çocuklarını göstermeyen eski eşine hayatı zindan etti. Kadını telefonla taciz eden adam, eski eşinin lezbiyen sevgilisiyle yarı çıplak fotoğraflarını da ailesine gönderdi.

CAMBRIDGE Üniversitesi’nde görev yapan Polonya asıllı bilim adamı Tomasz Dyl (35) eski eşi Olga Kunka-Dyl ile ayrıldıktan sonra iki çocuğunun velayeti için dava açtı. Bu süreçte Dyl, birkaç kez eski eşine telefonda sert sözler sarf etti, hakaret dolu SMS mesajları yazdı. Dyl, eski eşinin lezbiyen sevgilisi ile yarı çıplak fotoğraflarını da onun anne ve babasına gönderdi. Fotoğrafların bir kopyasını da eski eşine yollayan Tomasz Dyl, “Saygın adımı lekelemeden önce buna değer mi bir düşün. Bu resimleri ailene ve komşularına göster de görelim” diye yazdı.

Ayrılığın nedeni çapkınlığım değil

Fotoğrafları gören ailesi yataklara düşünce Olga Kunka-Dyl, polise gidip eski kocasından şikayetçi oldu. Kızgın eski koca çıkarıldığı mahkemede “Eski eşim onu aldatıp başka bir kadına kaçtığımı savunarak çocukların velayetini istiyor. Gerçeği öğrenmeleri için fotoğrafları gönderdim” dedi. Eski karısından uzak durmaya mahkum olan ve onunla her türlü iletişim kurma girişiminden men edilen akademisyen, 1 yıl kamu hizmeti cezası da aldı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle