GeriKelebek Latin ezgileri Aya İrini'ye taşındı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Latin ezgileri Aya İrini'ye taşındı

Latin ezgileri Aya İrini'ye taşındı
refid:15098871 ilişkili resim dosyası

Uluslararası İstanbul Müzik Festivali kapsamında, bu akşam saat 20.00’de Arkeoloji Müzesi’nin bahçesinde yer alan Çinili Köşk’te gerçekleşeceği duyurulan gitar virtüözü Alexander-Sergei Ramírez ile keman ustası Latica Honda-Rosenberg’un konseri beklenen sağanak yağış dolayısıyla Aya İrini Müzesi’ne alındı.

Konser, mekân değişikliğinden gecikmeli haberdar olacak seyirciler için, saat 20.30’da başlayacak. Aya İrini Müzesi’nde gerçekleşecek gecede kuşaklarının önde gelen temsilcilerinden gitar virtüözü Alexander-Sergei Ramírez ile keman ustası Latica Honda-Rosenberg Latin tınıları içeren konser programlarıyla dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Latica Honda-Rosenberg, Salzburg, Gstaad gibi prestijli festivallerde konserler verdi ve Berlin Filarmoni ve Çek Filarmoni gibi çok önemli orkestralarla çalıştı. Aldığı ödüllerle kendini tüm dünyada kabul ettirmiş gitar virtüözü Alexander-Sergei Ramírez ise Anne-Sofie von Otter, Renaud Capuçon ve Daniel Hope gibi solistlerle çalışmalar yapıyor

Yorumları Göster
Yorumları Gizle