GeriKelebek Kurtlar Vadisi Pusu 293. son bölüm son sahnede şoke eden gelişme
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kurtlar Vadisi Pusu 293. son bölüm son sahnede şoke eden gelişme

Kurtlar Vadisi Pusu 293. son bölüm son sahnede şoke eden gelişme

Kurtlar Vadisi Pusu 293.bölümle sevenlerini yine ekran başına kilitledi. Polat Alemdar, Gölge'nin gizli formülünü buluyor! Yasin komutan silahtan daha etkili bir yöntemle operasyon hazırlığı yapıyor. Kurtlar Vadisi Pusu 293. bölümün son sahnesinde Polat ve ekibini şoke eden bir gelişme yaşandı..

Kurtlar Vadisi Pusu dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümüne canlı bomba için Polat Alemdar ve ekibinin yaptığı plan damgasını vurdu. Canlı bombayı Polat tam ikna etmek üzereyken adamlarından biri öyle bir hamle yaptı ki.. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 293.bölümde yaşananlar...


KURTLAR VADİSİ PUSU 293. BÖLÜ İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu'da yayınlanan son bölümde Murali’nin yanından düşünceli bir halde ayrılan Polat Alemdar, Kız Kulesi karşısında kendisini dinlemekteydi. O sırada Kemancı’nın namlusu ise Polat’a doğrulmuştu. Polat, Kemancı’nın saldırısını nasıl bertaraf edecek? Muhsin’in araştırması sonucunda Gölge’nin canlı bomba planları ortaya çıkar. Polat Alemdar derhal harekete geçerek bu plana engel olmak ister. Canlı bombanın bulunması ve kanlı saldırısını engellemesi için Polat Alemdar’ın çok az zamanı vardır.

Geçtiğimiz hafta Gölge’nin hain tuzağını son anda engelleyen Polat Alemdar, Halil’e düştüğü tuzağı göstermiş ve ona gerçekleri anlatmıştı. Polat Alemdar, Halil’den hücre evinin adresini isteyecek. Peki, Polat oraya vardığında nasıl bir manzarayla karşılaşacak?

Profesör Anadolu’nun buluşlarını kendi emelleri için kullanmak isteyen Gölge, Polat’ın hamleleri sonrası kısıtlanan hareket alanını genişletmek için bir görünmezlik iksiri isteyecek. Anadolu’nun vereceği cevap karşısında Gölge’nin tepkisi ne olacak? Türkiye’nin çizgisinin kader çizgisi olduğunu söyleyen Yasin Komutan, silahtan daha etkili bir planla operasyon hazırlığı yapacak.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle