GeriKelebek Kurtlar Vadisi Pusu 292.bölümde bitmeyen aksiyon! İşte son bölüm
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kurtlar Vadisi Pusu 292.bölümde bitmeyen aksiyon! İşte son bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu 292.bölümde bitmeyen aksiyon! İşte son bölüm

Kurtlar Vadisi Pusu 292. bölümde bu hafta Polat Alemdar ve ekibi bir dizi operasyon gerçekleştirdi. Dizinin son bölümünde İstanbul, canlı bomba tehlikesi ile karşı karşıyaydı. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 292. bölümde başka neler yaşandı?

Kurtlar Vadisi Pusu 292. bölümü ile geçtiğimiz haftaya damga vurdu. dizinin son bölümünde Polat Alemdar ve ekibinin yaptığı operasyon heyecanla izlendi. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 292. bölümde başka neler yaşandı? İşte Kurtlar Vadisi Pusu 292. bölüm hakkında detaylar ve son bölümde meydana gelen olayların kısa özeti

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar ve ekibi şehri tehdit edecek bir saldırı karşısında operasyona çıktı. Son sahnede şoke eden gelişmeler yaşandı. Peki Kurtlar Vadisi Pusu 292. bölümde başka neler yaşandı? İşte Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm özeti ve dizide meydana aksiyon dolu gelişmeler

Kurtlar Vadisi Pusu 292.Bölüm'de; Muhsin’in araştırması sonucunda Gölge’nin canlı bomba planları ortaya çıkar. Canlı bombanın bulunması ve kanlı saldırısını engellemesi için Polat Alemdar’ın çok az zamanı vardır. Polat, Kemancı’nın saldırısını nasıl bertaraf edecek? Muhsin’in araştırması sonucunda Gölge’nin canlı bomba planları ortaya çıkar. Polat Alemdar derhal harekete geçerek bu plana engel olmak ister. Canlı bombanın bulunması ve kanlı saldırısını engellemesi için Polat Alemdar’ın çok az zamanı vardır. Heyecan dolu arayışta neler yaşanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu'da dün akşam neler oldu? Geçtiğimiz hafta Murali’nin yanından düşünceli bir halde ayrılan Polat Alemdar, Kız Kulesi karşısında kendisini dinlemekteydi. O sırada Kemancı’nın namlusu ise Polat’a doğrulmuştu. Polat, Kemancı’nın saldırısını nasıl bertaraf edecek? Muhsin’in araştırması sonucunda Gölge’nin canlı bomba planları ortaya çıkar. Polat Alemdar derhal harekete geçerek bu plana engel olmak ister. Canlı bombanın bulunması ve kanlı saldırısını engellemesi için Polat Alemdar’ın çok az zamanı vardır. Heyecan dolu arayışta neler yaşanacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜM İZLE

 

Geçtiğimiz hafta Kemancı’yı yakalamak için çok önemli bir fırsat yakalayan Polat Alemdar’a pusu kurulmuştu. Cahit ile birlikte çok zor durumda kalan Polat ateş çemberinden nasıl kurtulacak?

Ender Hoca’dan sonra Şükrü Bey’in de hedef olmasıyla bütün akademisyen ekibinin tehlikede olduğu kanıtlanır. Polat Alemdar, tüm ekibin güvenliğini sağlamakta kararlıdır. Öte yandan Gölge ve Ariel de ekibe ulaşmak için tüm imkanlarını seferber ederler. Kemancı’nın da katılmasıyla ekibin güvenliği bir kez daha tehlikeye girer.Polat Alemdar’ın müthiş planı ise her şeyin seyrini değiştirecek. Yusuf’un Öktem’in evinde bulduğu özellikle saklanmış hançer şeklindeki kolyenin sırrı ne?

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle