GeriKelebek Kurtlar Vadisi Pusu 289. bölüm yeni fragmanı nefes kesti - İzle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kurtlar Vadisi Pusu 289. bölüm yeni fragmanı nefes kesti - İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 289. bölüm yeni fragmanı nefes kesti - İzle

Kurtlar Vadisi Pusu, Perşembe akşamı yine bomba gibi bir bölümle ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu 289. yeni bölüm fragmanında Polat'ın çatışmaya girdiği görülüyor. Dizinin yeni bölümünde ayrıca hayranlarını çok şaşırtacak bir olay da yaşanacaktır. Aksiyon dolu bölümün fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da fırtına gibi esecek. Türkiye'nin reyting rekorları kıran dizisi bu hafta da hayranlarını ekran başına kilitleyecek. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölüm fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçtiğimiz haftaki bölümünde Yusuf, Polat Alemdar'dan içine girdiği çemberin bilmediği gerçeklerini duydu. Bundan sonra Yusuf'un kendisi için çizeceği yol hangi doğrultuda oldu? Yusuf, ısrarla cevabını aradığı sorunun cevabını alabildi mi? Adamları, örgüt lideri ile bir araya gelerek planlarını uygulamaya koydular. Bu plana Siyah Sancak'ın cevabı gecikmedi. Gölge ise iki nehir arasında hareket geçirdiği taşların ardından hasat zamanı için fırsat kolladı… Kenan, Raskoln ile olan ortaklığını ilerletti. Fakat yapacağı anlaşmanın seyri değişti. Peki bu gelişmenin ardından Kenan'ın hamlesi ne oldu? Karun, Ariel ile bölgedeki yeni dengeleri konuşmak için bir araya geldi. Ariel, Gölge ile Yusuf Kuzuzade'nin aralarındaki dengeyi sağlamakla görevlendirildi. Yusuf, Polat Alemdar'dan içine girdiği çemberin bilmediği gerçeklerini duydu. Aşiret liderlerinin toplantısında birlik çağrısı yapıldı. Peki bu birliği kim sağladı? Bundan sonra Yusuf'un kendisi için çizeceği yol hangi doğrultuda oldu?

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta Polat Alemdar ve Yusuf Kuzuzade’nin buluşmasıyla sona eren Kurtlar Vadisi Pusu’nun 287. Bölümünde Polat, Yusuf’u gizli mekanında ağırlamıştı. Yusuf, Polat Alemdar’dan içine girdiği çemberin bilmediği gerçeklerini duyacak. Bundan sonra Yusuf’un kendisi için çizeceği yol hangi doğrultuda olacak? Yusuf, ısrarla cevabını aradığı sorunun cevabını alabilecek mi?

KURTLAR VADİSİ PUSU 289. YENİ BÖLÜM FRAGMANI!

 

KİRLİ OYUNLAR VE BİRLİK ÇAĞRISI

Gölge’nin orkestrası tamamlanıyor… Adamları, örgüt lideri ile bir araya gelerek planlarını uygulamaya koyuyorlar. Bu plana Siyah Sancak’ın cevabı gecikmeyecektir. Gölge ise iki nehir arasında hareket geçirdiği taşların ardından hasat zamanı için fırsat kolluyor…

Kenan, Raskoln ile olan ortaklığını ilerletiyor. Fakat yapacağı anlaşmanın seyri değişiyor. Peki bu gelişmenin ardından Kenan’ın hamlesi ne olacak? Karun, Ariel ile bölgedeki yeni dengeleri konuşmak için bir araya geliyor. Ariel, Gölge ile Yusuf Kuzuzade’nin aralarındaki dengeyi sağlamakla görevlendiriliyor.Aşiret liderlerinin toplantısında birlik çağrısı yapılacak. Peki bu birliği kim sağlayacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU 287. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Geçtiğimiz hafta Öktem’in Zeynep’i şoke eden sözleriyle sona eren Kurtlar Vadisi Pusu’nun 286. bölümünde Polat Alemdar, Zeynep’in namlusunun ucunda kalmıştı. Zeynep, artık gerçekleri öğreniyor ve bulmacanın eksik parçası tamamlanıyor. Bundan sonra Polat – Yusuf – Zeynep üçgeninde düğüm nasıl çözülecek?

Cahit’i kurtarma operasyonu
Cahit’i koz olarak elinde tutan Fehmi, planını Yusuf’a açıklar. Peki Yusuf’un bu plana vereceği cevap ne olacak? Fehmi duyacakları karşısında çok şaşıracak… Tüm bunların üstüne Kenan’ın da katılmasıyla Kuzuzade ailesi için işler karmakarışık bir hal alacak… Polat Alemdar, Cahit’e yapılanları öğrenmesi ile derhal harekete geçecek. Heyecan dolu operasyonda neler yaşanacak?Gölge, buluştuğu bir isimle yapacağı görüşmede değineceği bir nokta ile hangi olaylarda parmağı olduğunu anlatacak. Gölge’nin bölgeye getireceği yeni isimler nasıl bir oyunun parçası olacaklar?

Son 24 saat…
Yusuf, ihanet iddiasını 24 saat içinde ispat edemezse infaz edileceğini öğrenir. Bu süreçte Polat ve Zeynep ona yardımcı olacak mı? Sergey Zharkov, konsey hakkında vereceği bilgilerle herkesi şoke edecek… Konseydeki hainin yaptıkları tek tek ortaya çıkıyor… İnsan kaçakçılarını Mervan’a teslim eden Yasin Komutan ve Siyah Sancak ekibi, bölge için yeni planlar yapıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle