GeriKelebek Kurtlar Vadisi Pusu 285. yeni bölüm fragmanı izle! | Polat'ın durumu ne olacak?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kurtlar Vadisi Pusu 285. yeni bölüm fragmanı izle! | Polat'ın durumu ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 285. yeni bölüm fragmanı izle! | Polat'ın durumu ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 285. bölüm fragmanı nefes kesiyor. Kanal D'nin sevilen dizisinin yeni bölümü heyecanla beklenirken, seyirciler dizide bu hafta neler olacak? diye merak etmeye başladılar. Kendisini Ali Candan olarak hatırlayan Polat'ın durumu ne olacak? Detaylar haberimizde.

Uzun yıllardır ekranlarda olan ve reyting listelerinde liderliği diğer dizilere kaptırmayan Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölümü 25 Şubat Perşembe akşamı yayınlandı. Dizinin son bölümünün ardından şimdi de gözler yeni bölüm fragmanında.

KURTLAR VADİSİ PUSU 285. BÖLÜM FRAGMANI

KURTLAR VADİSİ PUSU 284. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

25 Şubat Perşembe akşamı 284. bölümüyle seyircisiyle buluşan Kurtlar Vadisi Pusu'da; Polat, kendisini Ali Candan olarak hatırlamıştır. Geçmişiyle yüzleşmeye başlayan Polat Alemdar, 'Elif'i görmem lazım' diyerek Murali'nin mekanından ayrılır ve Kızkulesi'nin önüne gider. Polat burada Elif ile geçirdiği zamanları hatırlamıştır.

Polat'ın geçmişi kendisini bir türlü yalnız bırakmamıştır. Girdiği bir kahvehanede, Şevko'nun küçük oğlu Tefo ile karşılaşır ve eski defterler yeniden açılır. 

Herkes Polat'ın öldüğünü sanmaktadır. Yaşadığını ise sadece Yusuf, Zeynep ve Murali bilmektedir. Ancak Ariel bu sırrı öğrenmiştir. Polat'ın yaşadığını bir türlü kabullenemeyen Ariel, adamlarına Polat'ı bulmalarını ve ona saldırmalarını emreder.

KURTLAR VADİSİ PUSU 284. BÖLÜM İZLE

Öte yandan komutan Yasin ise önderi olduğu Siyah Sancak ile Suriye'ye girmiştir. Şedid'in ele geçirdiği Türkmen köyünde ise halk aç ve susuzdur. Köyde yaşayan halk açlıktan kırılmaktadır. Siyah Sancak bu köye büyük bir operasyon düzenler ve köyü Şedid'in militanlarından temizler. Siyah Sancak burada karşılaştığı manzara karşısında şaşkına döner. Çünkü; Şedid'in militanlarının komutanı daha 14 yaşında bir çocuktur.

Kurtlar Vadisi Pusu 285. yeni bölümü 3 Mart Perşembe akşamı Kanal D'de!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle