GeriKelebek Küçük çocuğun arkasında koşan gizemli yaratık ne?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Küçük çocuğun arkasında koşan gizemli yaratık ne?

Küçük çocuğun arkasında koşan gizemli yaratık ne?

Arjantin'de 2 yaşındaki Benjamin'in bir köşeye gidip konuştuğunu farkeden aile kamera çekimi yapınca şoke olan görüntüyü kaydetti. Yayınlanan bu görüntüler YouTube'ta 12 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Arjantin'in Santa Fe kentinde kameraya çekilen bir yaratığın görüntüsü tekrar viral oldu ve dünyanın diline yeniden düştü.

İddiaya göre, 2 yaşındaki oğlunun sürekli evin köşesine gidip konuştuğuna tanık olan anne bunu kayda aldı. Görüntüye hiç beklemediği sürpriz bir yaratık girdi.

Küçük Benjamin'i kaydederken arka taraftan koşarak geçen yaratık yarım metre boyunda. Yaratık sadece bir kez de görüntülenmemiş. Anne önce önemsememiş ancak daha sonra oğlunu yine videoya çekerken bir kez daha o tuhaf varlık görüntüde yer almış. Kimileri görüntüdeki yaratığın bir uzaylı olduğunu yorumluyor, kimileri ise görüntülerin montaj ve sahte olduğunda ısrarcı...

İspanyol bilim insanı sırrını çözdü...

Panama'da korkutan yaratık

Evimizdeki yaratıklar

Dünyadaki yaşam ve canlı çeşitliliği bilinen bir gerçek. Bu görüntülerde de ilk aşamada gördüğümüzde bizleri ürkütebilecek aynı zamanda da çok şaşırtacak 10 hayvan türü yer alıyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle