GeriKelebek Kolpaçino geliyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kolpaçino geliyor

Kolpaçino geliyor
refid:12038477 ilişkili resim dosyası

Şafak Sezer’in başrolde olduğu “Kolpaçino-Bir şehir Efsanesi”nin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Aksiyon-komedi tarzındaki film, hem senaryosu hem de Aydemir Akbaş, Hakan Ural ve Hakan Aysev’li zengin kadrosuyla ilgi çekiyor.

Filmde üstlendiği mafya rolü için saçlarını kızıla boyatıp bal rengi lens ve küpe takan Sezer, sinemaseverleri bu yeni imajıyla hayli şaşırtacağa benziyor.   

Selin Altınel, Şenol Zencir yapımcılığında çekilen, senaryosu Leman Çizerleri Suat Özkan ve Kaan Ertem ile şafak Sezer’in imzasını taşıyan, Atıl ınaç’ın yönetmenliğini üstlendiği “Kolpaçino-Bir şehir Efsanesi”nin çekimleri ıstanbul-Çekmeköy’de devam ediyor.

Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Hakan Ural, Ali Sürmeli, Eriş Akman ve Hakan Aysev’in yanı sıra sürpriz isimlerin de rol aldığı aksiyon-komedi türündeki film, birbirine kenetlenmiş 7 kişinin bir günde başına gelenleri konu alıyor. Temposu ve kurgusuyla seyirciye şaşırtıcı bir hikaye sunmayı hedefleyen ekip, 1 Temmuz’da başlayan çekimleri dört haftada tamamlamayı ve filmi 29 Ekim’de seyirciyle buluşturmayı planladıklarını açıkladı. Film 250 kopya ile Türkiye’de, 50 kopya ile  Avrupa’da aynı anda vizyona girecek.                         

    

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle